SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa, poziom węgli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Cześć, chciałbym Was zapytać czy mogę utrzymywać węgle na poziomie 0-30g jeżeli dobrze się tak czuję? Czy są one w jakiś sposób niezbędne dla organizmu? Jak długo mogę tak się odżywiać?

Może tylko kilka informacji:
Redukcja
1600-1800kcal
87kg 185cm
B:120-140
T:100-140
W:0-30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Nie jesteś w stanie przyjmować zero węgli . Warzywa jadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Tak jadam, oczywiście. Czy węgle z brokułów, kalafiora, marchewki itp. Mam również liczyć jako aktywne?

Bardzo bym prosił również o odpowiedź czy taki poziom węgli jest​ ok, jeżeli czuje się dobrze i czy mogę tak redukować powiedzmy 2-3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Hej, nikt nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
WW z warzyw to takie same ww jak każde inne. LC nie każdemu służy (tarczyca niekoniecznie lubi LC), to nie jest dieta dla poczatkujących, nieznajacych własnego organizmu, zwłaszcza w tak skrajnej wersji. Na początku najlepiej stosować zbilansowaną dietę, a wszelkie dalej idące restrykcje zostawić na wypadek jakiejś stagnacji. Kalorycznośc 1600 dla chłopa 185 cm to bardzo prosta droga dla spowolnienia metabolizmu i efektu jojo. 1600 kcal to bardzo mało nawet dla kobiety na redukcji.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z redukcji na masę.

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium