SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta 1200 kcal od dietetyka i nic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Obli, dzieki :)
Zrozumiałam że mam nowy temat założyć jak chcę wypisywać co jem.
Czytam właśnie temat Fali, znalazłam co tam napisałas i właśnie pod to napisałam menu, ale ktoś mi napisał ze jest do bani :/

Wkleję ję jeszcze raz i proszę tylko o info gdzie jest błąd postaram się to zmienić.

sniadanie:
płatki owsiane 30 g
banan
mleko 0,5 % szklanka
5 migdałów

II sn.:
1,5 kromki chleba zytniego Schulstadt z kawałkiem ryby wędzonej + warzywo

obiad:
200 g fileta z kurczaka
50 g ryżu
kalafior

podwieczorek:
kawałek ryby pieczonej + warzywo jakies

kolacja:
serek grani z pomidorem
lyżeczka pestek z dyni




Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2010-03-23 12:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeanalizuj ta diete zgodnie z tym co napisałam i będziesz wiedziała czy dobra czy zla ilosci ryby graja role - nie kawałek i nie bana - ma gruba skórkę wiec odpada na redukcji. Brak jeszcze tluszczy i warzywa dawaj sobie spokojnie ile chcesz.
Opiniami innych sie nie przejmuj, generalnie tu jest tendencja by oceniac diete każdego od strony zasad diet kulturystycznych, nikt nie patrzy na to czy masz 60 czy 100kg a to przecież robi duuza różnicę. Nie ma jedynie słusznej diety dla kazdego, sa pewne zasady dotyczące zdrowia ale tylko tyle

O innym poście mówiłam w sensie gdybyś chciała prowadzić bloga swoich treningów i diety, wtedy zakładasz w dziale dzienniki treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
sniadanie:
płatki owsiane 30 g
pomarnańczko lub jabłko
mleko 0,5 % szklanka
5 migdałów

II sn.:
1,5 kromki chleba zytniego Schulstadt
100 g ryby pieczonej
warzywa

obiad:
200 g fileta z kurczaka
50 g ryżu
250 g surówki z łyżką oleju

podwieczorek:
150g ryby pieczonej + surówka

kolacja:
150 g serka grani z pomidorem
lyżeczka pestek z dyni


Czy tak jest lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej migdalow mozesz dac 6 i lyzke pestek z dyni, lub dolozyc druga lyzeczke jeszcze gdzies. Do tego "suplementacja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Uwielbiam migdały, więc każda sztuka się dla mnie liczy
Biorę cały czas vita- miner po 1 tabletce dziennie.
Czy w coś jeszcze powinnam sie zaopatrzyć?

Do kolacji dodam jeszcze jedna łyżeczkę pestek dyni.

Ostatnio liczyłam ile ma 1 migdał kalorii

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2010-03-23 13:32:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie usisz liczyc, wiedzisz przy twojej wadze samo wyczyszczenie diety, dodanie odpowiednich (dlatego nie pozwlaja sobie na twarozki i jogurciki w nadmiarze) zrodel bialka oraz ruchu juz powoduje ze organizm spala nadmiar tluszczu. Dalsza droga bedzie stala, w koncu musisz zaczac liczyc, bedziesz musiala wywalic to i owo z diety, poki co nie zwracaj uwagi, jeden migdal, czy dwa migdaly. Teraz kreujesz swoja diete ktora bedziesz zawsze trzymala w pewnych granicach. Masz jesc zdrowo dostarczac odpowiednia ilosc warzyw czyli błonnika i minerałów oraz witamin i odpowiednia ilość białka, mozesz spokojnie nawet wiecej dac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz jeszce magnez brac i kawsy omega-3.

A co do odchudzania, to uzbrój sie w cierpliwość. Ja jestem prawie 3 miesiące na redukcji i tylko 3 kg ze mnie zeszły. A jak chcesz to sobie zajrzyj do mojego dziennika, bo schodzę z 97 kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
teraz to juz jest was pare lasek na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Obli co dojogurtów, to akurat nie przepadam za nimi, wiec nie ma problemu

To teraz pozostaje chyba tylko zalozenie dziennika treningowego i trzymania się dietki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pare to jest tych, które sie ujawniły

Zakładaj dziennik i nie bój się ćwiczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makrela wędzona

Następny temat

Dieta na przytycie :) dla dziewczyny

WHEY premium