SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

damian-goszkowski/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
wrzucam trening z wczoraj,mialem cwiczyc w niedziele,ale sie niestety nie wyrobilem,bo bylem w domu,na wsi,na klacie ostatnia seria to masakra,tylko 4 zrobilem i progres w martwym zastopowal,siady wciaz do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
trening z srody,na przysiadach caly czas do przodu,na klacie i na martwym na razie stoi a nawet troche slabiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
trening z wczoraj,bylo m ega ciezko,na wszystkim progres stoi,czekam az przez 6 treningow sie nie ruszy i zmienie skoki obciazenia z 5 na 10 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
W seriach docelowych=ostatnich też musisz dobijać do piętnastu powtórzeń. Na pewno w przedostatniej, w ostatniej jak zrobisz 15. to na następnym treningu dodajesz ciężaru. Jak już w czwartej serii dajesz rade zrobić tylko 6-10 powtórzeń, to zacznij od mniejszych ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
przejrzyj caly dziennik,na mniejszych dawalem rade to dokladalem,ale robie serie ze zblizonym do siebie obciazeniem i stosuje male skoki wiec teraz nawet pierwsze serie sa troche ciezkie,potem planuje zwiekszyc skoki,ale to nie od razu,a,ze ostatnio w tych koncowych seriach robie tak malo powtorzen to dlatego,ze jestem zmeczony po pracy,bo pracuje fizycznie na budowie i po szkole,bo zaocznie studiuje i juz przeciez nie dokladam,ale dzieki za rade:) a zwiekszam jesli w ostatniej serii zrobie minimum 10 powtorzen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Czy te cwiczenia moga byc tez dla mnie jestem poczatkujacym mam 175 cm wzrostu prawie 16 lat i waze 65 kg ?diety bardzo nie stosuje ale zamierzam kupic gainer z firmy olimp gain bolic 6000?? Zeby sie troszke wspomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
ja sam cwicze dopiero 4 tygodnie,wiec nie jestem ekspertem,ale z tego co wiem to jest plan ktorym moze cwiczyc kazdy,jest on w podwieszonym artykule ronniego220 w dziale trening dla poczatkujacych,przeczytaj go sobie i jego zapytaj,moje zdanie jest takie: jak najbardziej mozesz cwiczyc tym planem,ale zeby miec dobre efekty to dieta jest najwazniejsza,wazniejsza nawet od treningu,gainer to wyrzucanie pieniedzy w bloto,duzo lepsza bedzie dobra dieta. uloz diete na mase i zacznij cwiczyc,to moja rada:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
trening z dzisiaj,jest moc:) ostatnio mialem slabszy dzien i dlatego tsk malo powtorzen w koncowych seriach robilem:) dzisiaj tylko na klacie w ostatniej odpuscilem troche,bo bylem sam na silowni i nie chcialem cisnac tak na maxa,zeby nie przygniotla mnnie sztanga:P





Zmieniony przez - damian-goszkowski w dniu 2013-12-08 20:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
trening z wczoraj,troche slabo na wyciskaniu,ale bylem zmeczony po przysiadach i robocie,bo musialem wiadra z betonem po drabinie nosic:P na martwym do przodu:)




Zmieniony przez - damian-goszkowski w dniu 2013-12-12 09:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2005
witam dzisiaj chcialem zrobic podsumowanie mojego pelnego miesiaca treningow tym planem,treningu z srody do niego nie wliczamy i bede porownywal z 2 treningiem,bo pierwszy to bylo takie rozeznanie
poczatek:
przysiady:25,30,35,40,45
wyciskanie na plaskiej:25,32,37,42,50
martwy ciag:30,37,42,50,55
po 4 tygodniach:
przysiady:70,75,80,85,90
wyciskanie na plaskiej:40,45,50,55,60
martwy ciag:65,70,75,80,85
prosze was o ocene postepow
jedna opinie juz mam,autora treningu ktorym cwicze,ronniego220,napisal mi,ze postep na lawce jes taki jak powinien byc,ale w martwym i przysiadach jest za duzy i to moze byc z dwoch powodow albo zaczalem z bardzo zanizonych obciazen,albo robie wiele bledow technicznych,przysiady splycam,a ciagi ciagne kocim grzbietem i nie wiem co w tej sytuacji robic,poradzi mi ktos cos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam treningi! help!

Następny temat

Ocena planu trenigowego

WHEY premium