SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czysta masa pod MMA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Heniek cykl ok, tylko dawki testo dał bym mniejsze bo za duża pompa będzie,chyba że Tobie to nie przeszkadza to możesz lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
witam mam parę pytań co do podobnego cyklu a wiec
czy tego bolda można wbijać 500 na raz czy rozbijacie dawkę?
z tego co czytałem to bold nie ma wpływu na libido a jak to jest
w praktyce? i te wino to w tabsach ta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Poza tym ile trzeba miec lat zeby w koncu zauwazyc ze odzywki działają tylko jak bardzo bedziemy tego pragnąc?

dokładnie, sam od dłuższego czasu nie stosuje absolutnie żadnych supli, gdzie kiedyś leciało ich multum, i nie widze kompletnie zadnej różnicy, dobra micha wystarcza w zupełności żeby robić forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
J/w z dobrą michą, odpowiednią ilością mięcha i ww dziennie nie potrzeba praktycznie dodawać nic (np białka w proszku). Co do SAA w sportach walki to mi się osobiście bd ćwiczyło na enanie 250 mg e4d, a natomiast na mecie to miałem taką pompę już po solidnej rozgrzewce, że ciężko było kontynuować trening. Także test enan polecam. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
może do samej siłowni suple nie są potrzebne,ale pod sw kreatyna,bcaa,beta-alanina w moim przypadu poprawiają kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
zgodze sie z postem wyzej, tylko te 3 suple u mnie maja miejsce, no jeszcze gainerek bo po treningu albo dwoch niemam wogole apetytu.

jak to widzicie ?
bold 1-18 500 week
test 1-22 max 150 week
oxa 1-8 40 ed
master 8-16 100e2d
i moze oxa jeszcze na koniec pojdzie


Zmieniony przez - WuandeR w dniu 2011-12-07 23:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
panowie a co myslicie o t3 żeby zabic pompe na cyklu pod sw?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
tez slyszalem o t3 na pompe, ktos wiecej cos slyszal ?

jak widzicie bez testa pod sw bez masy
bold 1-18 500 week
oxa 1-8 30/40 ed
master 8-16 100e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Wuander o t3 nie słyszałem żeby działało w ten sposób,a co do cyku to wydaje mi się że jest dobrze,chociasz osobiście dodałbym trocge testo,a jak nie to proviron bo troche może Cię przyblokować, choć nie musi.Każdy jest inny.
Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał profil lipidowy po tylu tyg oxy i na to mnaster.
I tak z ciekawości jakiej firmy masz środki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
mastera masz jakis dobry polecic ? mysle nad fox, pmp badz bp pharma
co do oxy - unigen albo alpha pharma, w te celuje.

no to mowisz od pozcatku cyklu dowalic provi ? 25 ed dawke ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy cykl h-drol czy meta?

Następny temat

pomocy z cyklem oma meta winst

WHEY premium