SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czysta masa pod MMA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jako ze pod czysty BB juz nie cwicze tylko wlasnie MMA, sprawdzilem na sobie i ewidentnie moge polecic propa+npp+wins, zbijalem tez wage dodajac clen ale zdecydownie gorzej wtedy mi sie biegalo, ogolnie bazowalbym na krotkich estrach choc teraz lece enan i roznicy w wydolnosci nie odczuwam z tym ze retencji nie ma bo micha dopieta i aeroby ida

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
A jak ci sie mialo biegac po clenie Zadnych ciezkich treningow na takich lekach ludzie bo wam swiatlo kiedys zgasnie i sie obudzicie w trumnie jezcze na chwile tylko po smierci klinicznej
Jak kto powaznie traktuje mma to nie robi zadnej masy. Popatrzcie na vanderleia silve. W swojej karierze startował w rozNych kategoriach. Najzczeciej chyba w ok 94 kg. Byl okres ze sie nakoksował i wazyl ponad 100 i walczył jak gowno. A teraz zbija w ogole do 84kg. To o czyms mowi. On sam zrozumiał zapewne kilka rzeczy.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A popatrz na Alistaira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
alistair jest wysoki, takze tez inaczej, raczej nie widze by byl zwinna myszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dla mnie jest dobry: jak maszyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ciekawe co wcina ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
mięso dużo mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Zapomnij o winstrolu pod sztuki walki, jest duże ryzyko " - Aaaa k...złamałem piszczel":) i stawy tak nap... ają że masakra. Byłem bardzo zadowolony z połączenia propka z oxandrolonem. Inni polecają masteron z oxą.

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
prop+npp 8tyg daje rade, ale wydolność na cyklu i tak spadnie, zresztą podobnie na większości środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
wkoncu temat o wiekszej odpowiedzi w temacie o dopingu w Sw
sam planuje dluzsza bombe, szkoda by walic 6-8 tygodniowki skoro ciagle sie jest w obiegu max treningow, robie czasem po 2 treningi dziennie, do tego silka. wiec pomozcie mi cos ulozyc z bolda, propa ale maaale dawki, mastera i oxa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy cykl h-drol czy meta?

Następny temat

pomocy z cyklem oma meta winst

WHEY premium