SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym sie sugerujecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3855

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ewiesz co bartoz w sumei moze i racja bo dostałem propozycje wypadu na party w weekend z nią i kolezanką

to był ostatni przykłąd ale ogólnei zewszad słysze takie teksty i mnie to w****ia bo wiem żę jest*****owo a ludzie chyba myslą że uwierze w ich słowa

dzisiaj koles tez
niwix ****a urosłeś cos ostatnio


nie , wydaje ci sie

koniec tematu


a no i zapomniałem


WŁASNA PSYCHA !! chyba to jest najlepszy miernik , jak pwoiecie sobie że już jest ok tzn że wtedy jest ok i nikt nie musi wam nic mówić

oraz nie można być maniakiem

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-09-06 23:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
A ładne te koleżanki??

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
Jak widac silownia ma wiele plusow oprocz dobrego wygladu

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
ma swoje plusy ale i minusy
mi rowniez skrocily sie rekawy to w sumie mozna zaliczyc do minusów:) heheh bo w zakrotkich koszulkach nie wypada przemieszczac sie po miescie

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
no masz racje bo w takich krociutkich rekawkach to chodza z tego co ja zauwazylem 75% to city ktore nie maja co pokazac a chodza jak jakies amigos, to mnie bardzo smieszy

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
no niektorzy sa tacvy ze az parskne smiechem jak przejdzie obok mnie! chodiz jak jakis najszerszy i najsliniejszy a widac ze silowni jescze nie widzial! a ja chociaz chodze juz od pewnego czasu (od kiedy mnie znacie?? i chodze normalnie nawet koledzy mi mowia ze nie jestem taki glupi i nie chodze jak jakis szpaner ze jestem norm,alny bo tzw wozenie sie nie ma dla mnie celui nmie wiem co w tym ludzie widza!

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
proporcje itp sprawdzam w lusterq.. centymetrem tylko mierze bica i brzucha:)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
w jakim miejscu mierzysz brzucha?? i co mierzysz czy jets mniejszy to lepszy? ja kiedys robilem typowe treningu na brzucha na mase i powiem ze przyszlo troche masy ale byl wtedy mocny jak s****ysyn teraz robie na rzezbe:) z mniejszym obciazeniem

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
ja uwazam ze to dwie rozne sprawy, jesli chodzi o lustro to na jego podstawie mozna ocenic definicje i rzezbe miesni, ale jesli centymetr nie pokazuje przyrostu to znaczy ze go poprostu nie ma i koniec, moze sie oczywiscie wydawac ze miesnie zwiekszyly objetosc ale to z pewnoscia zasluga ich rzezbienia. Pozdro!!!

***KRT***JNBNWCPBC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownie w warszawie

Następny temat

Przeczytajcie ten tekst, po prostu perełka humorystyczna :D

WHEY premium