SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym wypełniać worek bokserski??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2413
Tak jak w tytule chciałem zapytać się czym powinno się wypełniać worek bokserski. Razem z kolegami doszliśmy do wniosku, że worek wypełniony trocinami będzie zbyt lekki natomiast wypełniony piaskiem, żwirem będzie zbyt ciężki. Szukałem na portalu jednak niczego godnego uwagi nie znalazłem. Dlatego też zwracam sie z prośbą o radę. Jeżeli to nie ten dział to proszę o przeniesienie.

Najlepszą obroną jest atak.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
to żeś zadał pytanie - ja nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
zmieszać trociny z piachem ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4626
No chyba najlepiej trocinami albo jakimiś szmatami A trociny jak dobrze ubijesz to napewno nie będą za lekkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
znajomy bodaj szmaty mocno ubijał, ale głowy nie dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
trociny + piach lub same trociny.mysl tomasson

Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2008-08-08 19:24:44

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2413
Tak jak mówicie ok. Ale jak zmiesza sie trociny z piachem to piach opadnie na dol ... A kto by tyle szmat miał na stanie

Najlepszą obroną jest atak.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4626
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4626
No to wsyp piasek do jakiegoś innego mniejszego worka, potem wsac do worka treningowego i obłuż trocinami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Trociny z piachem to chyba niedobry pomysł bo piach opadnie na dno.. a same trociny nawet ubite będą za lekkie.. szmaty może i dobry pomysł ale na duży worek trzeba by pół lumpeksu wykupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2413
Dzięki juventino poczytam i dojdę do tego

Najlepszą obroną jest atak.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uchwyty do wyciągu

Następny temat

Silka by Kundyk

WHEY premium