SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy worek to aeroby ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Witam, czy po treningu na silowni , jezeli będe sobie robil trening na worku taki ze 30minut, to moge go traktowc jako aeroby ? i czy wtedy mam cos jeść pomiędzy siłownią a workiem ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hm WYDAJE MI SIE ze jako areoby, poniewaz jest to aktywny ciagly wysilek fizyczny, po zatym slyszalem gdzies historie boxera ktory nawalajac iles tam h w worek ladnie spadl na wadze- bylo w rozmowach w tloku . Ale moze niech ktos jeszcze zabieze glos bo jak zaznaczylem tylko mi sie tak wydaje.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Przy okazji ja tez chce sie zapytać ale troche inaczej teraz robie mase czy po masie moge co 2 dzien rano po ostrym1 sniadanku przyatakować 40 min na worku a pod wieczor na siłownie plan treningowy na poprawe gestosci.
Prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mi ogolnie chodzi o troszke kondycji + wiadomo troszke umiejetności

a i zeby nie zakładac nowego tematu, zwiekszyłem nagle spozycie bialka, czy moge sie z tego powodu duzo bardziej pocić ?
1

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wg worek to nie aerob, tak samo jak skakanka.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
worek to nie aerob- nie uda Ci się utrzymać stałego tempa podczas boksowania przez 30-40 minut.

Tak samo jak na skakance, kiedyś się skujesz.


Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Yh wg mnie z technicznego pk widzenia to nie areob jak i skaskanka, ale z2giej strony czy ejst jezdzic na rowerze pol godziny-45 min by pozniej robic nastepna czynosc ktora prowadzi do pdobnego cely z innym efektem? mniejszym/wiekszym

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
zacznijmy od teg oże jak nie masz doświadczenia w stylach uderzanych to nie zabieraj sie w oóle za worek. Tak, worek to według mnie aeroby jeśli sie na nim poprawnie ćwiczy bo to nei jestm, że ot sobie stoisz i tłuczesz - cały zcas jesteś w ruchu
edit: seba - jeśli ten bokser walił w ten worek godzinami to rpzegięcie trening na worku trwa koło godziny-półtorej jak treing na siłownie

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-07-15 11:49:06

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1286
Według mnie skakanka to aerobowy trening - zależy jak skaczesz - hop, hop, hop, hop, CZY hop, ,kic, bęc, pach, ciach, bęc, kic hehehe...Jeżeli tym samym tempem to aerob, a jeżeli raz na jednej nodze raz na drugiej, raz na dwóch, raz wolniej, raz szybciej - to już nie aerob. Tak samo byłoby na worku - ale chyba nie da się utrzymać równego tempa uderzeń przez min 30 minut ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
tempa uderzeń nie ale zauwaz że prawie cały czs skaczesz koło tego worka.
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
a moim nędznym zdaniem worek lepszy niż aeroby jeśli chodzi o zbicie wagi gdyz można na worku zastosować interwały(szybciej wolniej) ale to moje zdanie

kaszalot

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

pytanie

WHEY premium