SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to ma sen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla osoby 120kg z zapotrzebowaniem 3g białka na kgmc to jest koło 1,7kg piersi z kurczaka dziennie dla ciekawostki tygodniowo wychodzi 11,9kg, miesięcznie 53,55kg, rocznie ok 630kg mięsiwa czyli bagatela 1800 kurczaków(licząc że jedna pierś waży 0,35kg) ale tak to raczej nikt nie robi bo to nie ma sensu , a i duże prawdopodobieństwo ptasiej grypy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
chłopaki wiem że on jest duży i potrzebuje dużo żarcia ale czy jednorazowo organizm może wchłonąć załużmy 250 gram białka bo mi sie wydaje że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednorazowo organizm może wchłonąć mniej białka, nie jest tu powiedziane ile, to zależy od wielu czynników, ale przyjęte jest że ok 50-60gram białka jednorazowo organizm może wchłonąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a nie jest tak że liczy się bilans ? :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Zapewne jakies glupoty pisza w gazetach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
coś sporo az wiezyc się niechce ale jak nie jestes taki na wielkosc to może lepiej niepruj

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Znam jednego kulturyste z Polskiej czolowki i on generalnie je miesa duzo , piersi z kurczaka itp.
Szczerze mowiac jakby mnie bylo stac i mialbym litosc nad soba zeby to wszystko przyrzadzac to tez bym jadl tylko mieso zamiast bełtac suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi już chce się rzygać od codziennego jedzenia filetów z kurczaka, jem to tak jakby nie miało smaku, macie jakieś ciekawe sposoby przyrządzania(dodam że to posiłek 1,5 godziny po treningu) żeby nie było zbyt tłuste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
tez mam ta gazete, to chyba jest gazeta KiF, nie chce mi sie szukac

to był wywiad z pudzianem i on własnie podał ze je od 0,5 kg do 1 kg miesa na posiłek ( 4 taie posiłki ) do tego warzywa i troche ziemniaków/kaszy
mówił ze wegle stara sie dostarczac z gainerów ( Olimpa oczywiscie ) bo juz nei da rady jest ryzu/kaszy po takiej ilosci miesa
było tez napisane ze czasem spozywa shake białkowe gdy uwaza ze za mało białka zjadł na dzien
a do tego wszystkiego kilogramami suple
mówł takze ze liczy tylko białko w diecie i stara sie trzymac taka ilosc jaka sobie narzucił a reszty nie liczy
tyle pamietam z tego artykułu


Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-10-19 08:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tymi węglowodanami w diecie masowej?

Następny temat

pilates - czy ktos cos wie??

WHEY premium