SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy są jakieś proporcje??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
czy sa jakieś dokladne proporcje ila kalori i białka wraz z węgl.. trzeba w określonej porze dnia??? chodzi o to by z rana nie przesadzić a wieczorem - kiedy może organizm potrzebowac czegoś najwięcej nie zjeść czegoś za mało!! z tego co wiem to śniadanie 30% (zapotrzebowania) obiad około 50% i kolacja około 20% . Oczywiście przy 6 posiłkach wyglada to całkiem inaczej. Może być link bo jakoś znaleźć nie mogę. Dięź z góry (za wyrozumiałość tez hehe :) ).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
Hmm ja na sniadanie spozywam około 30% procent węgli,na drugie 10%,na obiad około 30%-40%,pozostałe posilki(2 )staram się na białku opierać.

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
a nie ma jakiejś równoległej proporcji - białka i węgle razem w proporcjach?? ona się zawsze mijają?? może w dniu treningu inaczej i po samym treningu tez??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
powinno sniadanko dawac min. 20% dziennych kcalów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
hmm no razem,razem.białko mam w każdym posiłku.rano jest dobry czas na chudy nabiał czy jajka,do tego wegle by miec energie na cały dzien.

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
raczej rownomiernie w ciagu dnia, wyjatkiem jest ostatni posilek, ktory powinien bazowac na bialku.

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
czyli nie jest powiedziane e na obiad jemy najkaloryczniej i najbogatrze składniki?? powinno się raczej równomiernie rozkładać - z przewaga białek na kilacje - tak wnioskuje. Dzięx za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
wazny jest tylko bilans dnia ,sadze ze sniadaie i posilek po treningowy powiny byc najwieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najlepiej równomiernie ale jak niema takiej mozliwosci to sniadanie i posiłekpotreningowy moze byc wiekszy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby a tętno

Następny temat

mała waga, duży brzych

WHEY premium