SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy rowerek niszczy stawy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
mam slabe stawy kolanowe, wiem juz ze bola mnie od biegania,steppera,skakanki,rowerku eliptycznego
nie bola mnie od maszyny imitujacej bieg narciarski, i od szybkiego chodzenia, natomiast zastanawia mnie zwykly rowerek .bo tam ruch jest taki jak w eliptycznym tylko ze sie siedzi, czy tez rozwala stawy? bo juz nie wiem jaka maszyne zakupic,?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
co do rowerku to nie jestem pewien ale slyszalem ze na bierzni sie stawy niszcza

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
NIE! rowerek jest polecany jako rehabilitacja m.in w czasie zerwanych wiezadel w kolanie dla wzmocnienia miesni ud itd

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
JA powiem tak generalnie każdy ruch w miejszym czy większym stopniu niszczy obciąża stawy. Akurat rowerek to jeden ze sprzętów polecanych nawet do rehabilitacji wiec spróbować zawsze możesz

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
tylko jeśli ma kwadratowe koła

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Rower, zwłaszcza stacjonarny, obciąża stawy kolanowe w minimalnym stopniu, mniej niż jakikolwiek sprzęt tego typu (elyptic, wiosła etc.), nie mówiąc już o bieganiu. Na Twoim miejscu nie miałbym obaw.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2813
Bieganie po chodnikach bez dobrych butów za pare baniek dopiero niszczy stawy...:)

**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Fakt. Nie należy biegać po betonie. Można po asfalcie, jest duzo bardziej przyjazny dla stawów.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 508
Oj ludziska ale ******ły opowiadacie. Stawy owszem są narażone na wszelkiego typu urazy, i to jest rzecz nieunikniona. Ale czy będziemy biegać na betonie czy trawie, ma znaczenie drugorzędne. Jeśli ktoś chce biegać biega gdzie mu wygodnie. Robicie się coraz bardziej lalusiowaci, betonik za twardy, trawka za miękka, koksiki za słabe, a wziąć sie do treningu i przestać pisać ******ły. A jak masz problemy z nawierzchnią do biegania, to są takie sklepy z butami, jakby ktoś zapomniał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
hehehe nasgul to bylo dobre ;) betonik za twardy hehehehe

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Niestety nie masz racji Nasugl. Polecam www.bieganie.pl 

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - Miedzikk88

Następny temat

pytanie red

WHEY premium