SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy nie zalujecie????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"wezmę dzieciaczka z adopcji i chociaż będzie miał lepiej niż w domu dziecka"
****a wzruszyłem się, na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
kufa muszem uważać co pisze żebyście się nie rozbeczeli!!
:)

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"Arti nie zgadzam sie stoba
IMO expert przy dobrej diecie + suple + dobrze ulozony trening i czas na regeneracje + min. 10h snu na dobe przy 200mg tescia/week wiecej osiadnie niz pierwszy lepszy idiota..."

vs.

"gosc mowi, ze d**** na 500 mg testa/tydzien zrobi mniej niz ekspert w dziale przy 200 mg/tydzien"

To w czym sie ze mna nie zgadzasz? W tym ze d**** nie jest idiota?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Cóz za refleksyjny nastój.....

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Może i ja sie dołącze do dyskusji ... nie będe ukrywać, że pociągają mnie sterydy i niewiele brakowało że bym już dawno spróbował ( ze swoją wiedzą jaką wtedy posiadałem już pewnie by mnie tutaj dzisiaj z Wami nie było ) no ale jakoś sie powstrzymałem. Teraz jade na sucho ale myśle, że jednak nadejdzie ten czas kiedy sie skoksuje . Boję sie tylko tego uzależnienia psychicznego bo ogólnie mam słabą psyche i stąd ten problem. Pewnie jak każdy mówie sobie: no pójdzie mi z 3-4 cm w łapie i styknie, będzie w sam raz. No ale czytając komentarze i po rozmowach z kumplami jasne jest jedno: każdy sobie tak mówił przed pierwszym cyklem: "Raz i koniec" ... Znacie kogoś kto zrobił jeden czy tam dwa cykle i ENAF z koksami ?

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
A jeszcze jedno. Powiem tak ze jesli ktos naprawde lubi cwiczyc i jest to jego powiedzmy jakis sposob na zycie to nie ma sie co brac za doping(jesli uwaza ze sobie przykoksi raz drogi czy trzeci). Bo u wielu znajomych i po samym sobie widze ze jak sie cwiczy na koksie to po odstawieniu zazwyczaj sie rezygnuje z treningow bo to juz nie jest to. A jak sie wraca to czegos brakuje i znowu siega po doping. Zreszta chyba kazdy to powinien wiedziec. Wiec ja bede ruszal niedlugo dalej z towarem pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Wicio a odemnie masz Soga
Powiem Ci że kiedyś też o tym myślałem, jeżeli coś się spier****** i nie będe mógł mieć własnych dzieci. Tylko najbardziej boję się tego że będzie to tragedia życiowa dla mojej partnerki.

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
dynx sog

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
dzieki juz odbity. A czy zaluje? odpowiedz: NIE!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie mi jakis cykl !!!!!!!!

Następny temat

1strzal

WHEY premium