SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy nie zalujecie????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
moim zdaniem to juz jak koksowac to ostro jak juz sobie niszczyc zdrowie to zeby chociaz cos z tego bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
jestem tego samego zdania co Bling

mam nadzieje, że do wtedy wymyślą takie metody leczenia, że wszystko będzie możliwe

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Ej wiecie ale z tymi skutkami brania jest dziwnie. do ciaglego systematycznego brania organizm chyba sie przyzwyczaja. Na moim przykladzie podam ze bralem srednio cykl 2 miechy i 2 miechy przerwy i tak w zasadzie caly czas przez dosc dlugo. i bylo wszystko pieknie, super do puki nie odstawilem koksu. Po odstawieniu i przestaniu cwiczyc zaczelo wylazic cisnienie arytmia, meczylem sie jak siema i bylem slaby jak dziecko. Tak ze uwzam ze jak juz sie zaczyna to chyba trza to ciagnac sam nie wiem. Ale to tez troche mojej winy bylo. dobra koniec rozmyslania 3majta sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Z drugiej strony sobie mysle, ze sa wyjatki. Np. taki Wladyslaw Bartoszewski - dobrze ponad 180 cm ma, z 80 kg spokojnie i ponad 80 dyszek na karku, a w kolekcji m.in. 2 lata w auchstwitz-birkeneu czy kilka lat w polskim wiezieniu za wujka stalina.

Kiedy robilem z nim wywiad bylem zachwycony goscia bystroscia i elokwencja. Wszystko w genach! Tym milym akcentem konczymy topic

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
"moim zdaniem to juz jak koksowac to ostro jak juz sobie niszczyc zdrowie to zeby chociaz cos z tego bylo..."

z tym ze gdyby ludzie posiadali odpowiednią wiedze to by osiągali znacznie więcej biorąc znacznie mniej. trzeba uważać, a nie stety jest tak że co drugi koksik bierze towar bo jakiś kumpel z siłowni mu tak powiedział i wyglądał dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5541
witam!!!
dzisiaj wigilia wiec bede sie streszczal.zalozylem tego arta po to zeby poznac wasze opinie i zeby raz powaznie pogadac,bo uwazam ze to powazny temat> odnosnie tematu jajeszce nie zaluje bo uwazam ze zyje sie raz i azden z was nie wie jak ,kiedy i w jaki sposob zejdzie z tego swiata>Mysle tylko tak ze najbardziej prze***ane bzedie zostawic tu zone i dzieci<chociaz icvh jeszce nie mam>samych i tym wlasnie mozemy zmarnowac czyjes zycie a nie tylko swoje!!! ale ida swieta wiec zycze wam wszystkiego dobrego duz szczescia < i nie myslcie ze to wasze ostatnie swieta:)> Chyba wykupie abona bo na tym forum czuje ze dojrzewam!!!!!!!!

<<<die young but big>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5541
Muzyk ty gadzasz bez sens!!!! jak bny mozna osiagnac wiecej biorac znacznie mniej to polowa z nas jechala by na kreatynie i na 1map propa5% e7d!!!! tylko widzissz to niemozliwe i w cale takie proste jak uwazasz!!!! jest wiele czynnikow ktore nie pozwalaj na mniejsze zazywanie np propa poniewaz jest top scisle okreslane <czyli ze propa ma krotkie estry in wali sie go dojsc czesto>Wiec nier masz podstawy mowic ze idzie wiecej osiagac biorac mniej to jest nie realne !!!!!!!!!!!!

<<<die young but big>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Gezus, gosc mowi, ze d**** na 500 mg testa/tydzien zrobi mniej niz ekspert w dziale przy 200 mg/tydzien. Zluzuj poslady.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Ja jeszcze nie załuje - ale tak jak Bling "Do 60 a potem się zobaczy", bylo żeby tylko, za wcześnie nie zostawić bliskich osób.
Ale w końcu kur.wa na coś umrzeć trzeba!!!

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Andrew aż się wzrószyłem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie mi jakis cykl !!!!!!!!

Następny temat

1strzal

WHEY premium