SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy nie zalujecie????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ale jądra przestają pracowac i nie są uzywane wiec nie wiem czy to o to napewno chodzi.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
8 lat koksowania 1 dziecko drogie w drodze ,zadnych problemow z kanalikami.mity sa po to zeby zastrqaszac,ciekawe czemu arni jeszcze zyje i ma gromadke dzieci.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ja żałuję zdecydowanie,i wiem że kojtnę dużo szybciej niż gdybym poszedł"normalną" drogą.Człowiek jest głupi..mało kto zastanawia się nad tym jak będzie egzystował za 5,10 czy x lat..prosty przykład wyżej-morale podniesione,laski lecą więc co tam.Ale kiedyś przyjdzie chwila w której powiemy "o kur.wa ale byłem głupi"

Swoją drogą gdybym miał dostęp do neta(sfd ) kilka lat wcześniej-to jestem pewien że osiągnąłbym w tym sporcie dużo więcej przy mniejszych nakładach i mniejszych szkodach...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
cytat z ksiazki różańskiego 'anatomia i fizjologia wysilku'

Uwaga! Sztuczne, nieuzasadnione podawanie testosteronu (w celach anabolicznych u sportowców) powoduje uszkodzenie wątroby z żółtaczką cholestatyczną, wzbudza nowotwory gruczołu krokowego, powoduje zanik jąder i zahamowanie spermatogenezy (bezpłodność!) oraz impotencję (niemoc płciową). Wywołuje nieodwracalne zwyrodnienie kanalików nasiennych krętych, ginekomastię (powiększenie gruczołów sutkowych!), stany alergiczne i niewydolność krążenia. Tak niebezpieczne następstwa powstają po zastosowaniu już 25 mg testosteronu dziennie.


... niestety musze przyznac, ze to prawda ale skutki te mozna zahamowac tylko trzeba doskonale obserwowac organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ej ale tak ogolnie to teraz sie obudziliscie ze sterydy mają skutki uboczne?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
hehehe.. to jest tak - zanim je wezmiesz maja duzo side'ow
a jak juz je bierzesz to nie dostrzegasz zadnych bo jest pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Ostatnio w Rozmowach w Toku bylo o transsexualistach.Jakis koles czuł sie kobietą ale jego ojciec nie mogl tego znieść.I ojciec znal jakiegos tam generałą ktory powiedzial ze ma na to sposob i przez chyba 8 lat podawali kolesiowi testosteron
Wiadomo skutki brania są rozne.Występują predzej, pozniej ale zawsze kiedys wyjdą.Popatrzcie na ulice.Jeszcze nigdy nie widzialem starego czlowieka (czytaj +75) o rozmiarach byka.Zawsze są to jakies dziadki po 165cm i 40 kg.Niestety to swiadczy chyba o tym ze duza masa nie pozwala za długo zyć naszemu układowi krwionośnemu Takie jest moje zdanie od paru lat.
Byc moze niektorzy wyznają zasade "zyc szybko umierac młodo" ale jak przychodzi zawał bądź co gorsze długa, wyniszczająca choroba to dopiero sie oczka otwierają i przychodza mysli " po**** ja to brałem".No to takie moje przemyslenia odnosnie tematu, nie bierzcie sobie ich do serca

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dobrze gadasz, no ale trzeba carpe diem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Rezun mi autentycznie rozpier*ala klimat swiateczny

Co by nie bylo to trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Albo atakujemy zdrowa sylwe 90-100 kg i modlimy sie o 70 lat. Albo jak mowi bling "Do 60 i potem zobaczymy"

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
przeraza mnie ten topic jakos

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie mi jakis cykl !!!!!!!!

Następny temat

1strzal

WHEY premium