SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można jednocześnie budować masę mięsniową i spalic tkankę tłuszczową ?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 13311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
redline raczej srednio sie nadaje na diety weglowodanowe ,insa znosi dizlanie yohin a co do dawkowania wierz mi spokojnie styka 2 porcjie
Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Pytanie do szerszego grona : udalo sie komus przybrac masy i spasc z bf'a (teoretycznie idzie sucha masa w gore, to bf powininen 'spadac')?

qaz : na poczatku rusze ts e. chyba z efka lekko, redline moze przeskocze po 6-8tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
to przecie zalezy od stosunku wzrostu masy do wzrostu (badz spadku) fatu. Da sie jak najbardziej

<powiedziala co wiedziala>


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
da sie jak najbardziej( ale chyba nie "naturalnie")
zreszta moim zdaniem zalezne to tez jest od stazu cwiczacego, jego wiedzy na tematy dieta+trening , oraz od zwyklego wsluchania sie w swoj organizm, wielu ludzi na redukcjach popelnia bledy za mocno cwiczac , bez zadnych antykatabolikow , efektem jest spadek masy miecsni wraz z tl.
Ziopmpel - czy ty jestes "chory" w tak mlodym wieku chcesz robic redukcje ?! po co ?! skutki uboczne przewyzsza watpliwe kozysci !
w tym wieku ty masz "rosnac"!
co do waszych uwag ze "micha" jest droga . zgadzam sie bywaly okresy kiedy wydawalem na samo jedzenie 2 tys zl/mies. ale takie hobby sobie obraliscie, wiecie tez ze wygladamy tak jak jemy

pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Witam mam pytanko odenosnie tego postu jeżeli przy wzroście 178cm i wadze 88kg rozpoczalem redukcje tkanki tłuszczowej mam jej z 25% (zmierzylem sam)cwicze 4 x w tyg. silownia po 45-60 min robie brzuszki ok 15-20 min 5 x w tyg. po 30-40 min arbitrek albo rowerek do tego l-karnityna 2 tab.przed wysilkiem I w ciągu 2 tyg nic prawie nie spadlem z wagi w pasie z 90 na 88 ale waha sie Dodam że jem mniej ale nie licze kalorii poprostu odmawiam sobie pewnych zeczy Co zrobic aby zejsc z tluszcem do 12% i stracic jak naj mniej miesni i ewntualnie jaki suplement mogl bym dokupic , w miare tani ??

Mejker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
marku a jaki wiek uwazasz za odpowiedni na redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
marku pomysl czasem

mam ~18 jak nie 20bf co mam zapasiony w lato chodzic wg. ciebie ? dalej sie masowac (zawsze troche bf dojdzie) moze az 30 bede mial haha :x ?

btw redukowalem juz rok temu jak nie cwiczylem i bylem strasznie zapasiony na 1000kcal i nie umarlem (nie znalem sie no ale czasu nie odwroce)


edit wg. ciebie 18lat rocznikowo to za malo na redukcje ;( ?

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-03-06 18:20:57

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
też 2 lata temu się redukowałem przez 11 miesięcy na nawet mniejszym niż 1000 kcal spożyciu i żałuję strasznie:/
wszyscy w rodzinie wyźsi ode mnie, ja mam 18 lat i ~170cm:/
siłowo jestem dużo do tyłu i nawet po tym roku nie odrobiłem strat.
więc warto pomyśleć.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy zdania o "redukcji " w tak mlodym wieku nie wymyslilem sam. (William - masz zamiar ksztalcic sie w kierunku "nauk o czlowieku" - sam dojdziesz do podobnych wnioskow). w tak mlodym wieku organizm ma jeszcze nie ukonczony wzrost, nieuregfulowana gosp. hormonalna, krotko mowiac - nie jest jeszcze w pelni rozwiniety. nie nalezy go wiec ograniczac ( ew. naprawde w b. madry sposob - nie redukcja pokarmu , a zwiekszeniem aktywnosci fiz)to tak jabyscie chcioeli mniej podlewac i dac mniej slonca roslinie ktorra jest w fazie wzrostu !pomyslcie sami ! przeciez od tego jak traz sie odzywiacie bedzie zalezalo wasze przyszle zdrowie, stan ukladu kostno-stawowego, miesniowego i wielu innych.
sa zale dzialy zywieniowe traktujace o zapotrzebowaniu na skl. odzywcze : niemowlat, dzieci, mlodziezy rozwijajacej sie ( to o was), kobiet planujacych potomstwo itd ...
zatem jak widzisce nie ja jestem pomyslodawca o negatywnych skutkach "odchudzania sie " w wieku mlodziezowym , a ludzie znacznie ode mnie madrzejsci. NAJWIEKSZE SZKODY MOZE POCZYNIC NIEMADRE ODCHUDZANIE SIE DZIEWCZYN W WIEKU NASTU LAT - WARUNKUJE TO TRWALE NEGATYWNE ZMIANY HORMONALNE, UKL NERWOWEGO, ORAZ KOSTNE !

p[ozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
czyli wiek 20lat mozna uznac za odpowiedni czy wczesniej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła wiedzy na temat fitnessu

Następny temat

Hamburgery?

WHEY premium