SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kreatyne mozna popijac gaineram zamiasc carbo/dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
Jak w temacie. Ma kreatyne i 4 kg gain bolica. Mam zamiar dokupic jeszcze 2 kg .Ale... no wlansie czy mozna kreatyne popijac gainerem? moze zamias tych dodatkowych 2 kg dokupic 2kg carbo? Zalezy mi na masie. Ogolnie dieta kuleje wiec bardizej bym byl przychylny do gainera bo to kalorie i wogole od tego sie tyje a ja waze 68kg przy zwroscie 182 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Moja sugestia nie odnosi się do brania kreatyny z węgolowodanami po treningu, ale do brania kreatyny o każdej porze. Dosyć powszechne są rady: pij rano kreatynę z sokiem, miodem, glukozą 20-40 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
Dieta musi byc, innaczej daruj sobie kreatyne. Gainerem zastepuj czasem! posilki lub braki w diecie. Gainer nie moze byc popijany z kreatyna, poniewaz kreatyne bierzesz naczczo a gainer zastepuje posilek. Kup dextro a najlepiej carbo i dodawaj do kreatyny 30-50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
i po co zakładasz 2 temat? to samo ci napisałem w tamtym

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
:D! wlasnie, nie rob syfu ! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
''i po co zakładasz 2 temat? to samo ci napisałem w tamtym''

bo w tamtym tylko ty sie wypowiadales a chcialem poznac opinie innych ;]
i wogole troche mnie zdziwiliscie bo wczesniej slyszalem ze bezproblemu mozna popijac krate gainerem. Np w magmum 8000 jest sporo kreatyny ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
popijac sobie mozesz, ale napewno gorzej na tym wyjdziesz, im szybciej i lepiej ci sie wchlonie kreatyna tym lepiej, a bialka, gainery tylko spowalniaja ten proces. Carbo/dextroza to juz inna sprawa, wegle podnosza poziom insuliny dzieki czemu kreatyna jest lepiej wchlanialna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja akurat mam inne zdanie i kreatynę na czczo polecam brać samą, bo nie widzę sensu brania jej z ilością glukozy 30-40 g jak zazwyczaj jest polecane. Po treningu bierz też kreatynę i potem standardowo gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ellis, a to czemu ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
kurde bo troche skopalem wtakim razie sprawe z tym cyklem. Bo mam narazie 4 kg gain bolic ale bede mial lada dzien jeszcze 2 kg ale moge zamiast nich kupic 2 kg carbo bo akurat ta sama cena. Tylko ze jak zostane z 4kg gainera a mam 300kaps kraty (to starczy na 37 dni cyklu) to tyjdzie mi ze bede mogl go brac jakies 100g na dzien a troche to malo jak dla mnie bo ja jestem chudy i potrzeba mi kalori. Dla mnie to gainer byl podstawa a kreatyne to sobie tak dokupilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ogólnie by to miało wpływ na kreatynę trzeba podziałać na insulinę czymś w stylu 100 g prostych węglowodanów, mniejsza ilość nie ma tu znaczenia.

Inne badanie przeprowadzone niedawno potwierdziło, że 50 g białka i 50 g węglowodanów pobudzało wydzielanie insuliny jak 100 g węglowodanów - możemy wykorzystać tą wskazówkę.

Już ktoryś raz piszę o tym, mogę przedstawić te badania, ale z drugiej strony może coś przeoczyłem skoro wszyscy ciągle to powtarzają, tyle, że jak pytam o referencje to jakoś nikt się nie odzywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
heh, mozesz mi zapodac tak z ciekawosci zobacze, a co na to wchlanianie kreatyny (bialko) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn... jak brac??

Następny temat

olimp system protein

WHEY premium