SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest pompa?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 443
witaj jestem poczatkujacy ,moj trening z hantami na bicek jest 2 razy w tygodniu .mam w planie powiekszyc bicka delikatnie tak aby koszulki nie rozerwało.ale sie nie napinam ,chce to powoli robic,ciwcze hantlami jak narazie 7 kg bo wiekszymi nie dam rady.cwicze 3 cwiczenia .jedno to wyciskanie młotkowe , jedno to w oparciu o kolano podnoszenie hantla i trzecie podnoszenie na stojąco dwóch hantli tradycyjnie.kazde cwiczenie wykonuje 7 serii po 10 powtorzen czyli po 70 wychodzi, pytanie do was? i jak po takich cwiczeniach bd bicek rósł??będę brał teraz biało i starał sie przestrzegac diety,proszę o powazne odp czy warto tak cwiczyc >?bo sie nie znam ?czy to nie ma sensu?czy cos zmienic?a moze dodac?dziekuje pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Cw tylko jednej partii ciała nie ma sensu. Jak bedziesz pozniej wygladał 0.o . Rowniez cw 21 serii na bicek to łacznie 210 powtorzen. Jesli to twoje poczatki to mysle ze po 7 seriach jest juz styrany a w miare czasu miesien bedzie uszkadzany. Proponuje ułozyc plan FBW ( odsyłam do tematu podpietego wyżej) . Biceps to nie jedyny miesien ktory musi byc stymulowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 443
no spoko będę cwiczył inne partie.ale czy na bicke jest ok??masz racje jestem styrany po bicku .to moze zmiejszyc troche serii??bo mi sie wydawało ze i tak mało podnosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Zalezy jak bedziesz cw biceps. Jelsi systemem fbw czyli trening 3 razy w tygodniu to wystarczy ze zrobisz 1 cw 4 serie po 10 powtorzen. Wiecej nie znaczy lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I myślisz, że taki głupi domowy trening rozbuduje Ci ramię do tego stopnia ? Na to trzeba pracować latami ćwicząc całe ciało.

Nie słyszałem jeszcze o osobie, która zyskała duże bicepsy trenując je tylko z hantlami i olewając reszte ciała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 443
A Ja słyszałem ze jak się przykłada człowiek i ciężko trenuje hantlami to biceps rośnie,bo już trenuje miesiąc i widzę efekt,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 443
Czy inni twierdzą też ze samymi hantlami nie da się zbudować b icepsu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Da się ale na pewno nie tak jak sobie to wyobrażasz. Triceps to 2/3 objętości ramiona, wielki biceps przy zaniedbanej reszcie będzie wyglądał śmiesznie


Zmieniony przez - mytant w dniu 2017-02-19 20:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Zawisak85
Czy inni twierdzą też ze samymi hantlami nie da się zbudować b icepsu ?
da się zbudowac biceps ale pod warunkiem że cwiczysz całe ciało i masz odpowiednią dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale co tylko sam biceps tak trenujesz?

Możesz też pomyśleć o kupnie mniejszej koszulki
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 443
Już kupiłem mniejszą, ale dzięki że dbasz o mnie:)ćwiczę inne partie też Panowie,tylko chciałem się dowiedzieć czy tak jak ćwiczę bicka to wystarczy,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny - poprawki ?

Następny temat

kolejność ćwiczeń

WHEY premium