SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy OLIMP zamierza wydac DAA bez dodatkow

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
tylko czyste DAA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Przydałoby się, co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Olimp ma w planach duzo nowosci - prosze sledzic forum, strone i Facebook
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Nie możemy się doczekać ... Jak najszybciej poprosimy :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bedzie wysyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Mam nadzieje ze beda to porzadne produkty a nie cos w stylu Soul Rippera :) Bo jak Olimp chce sie promowac tylko na super reklamach a nie na jakosci produktow to raczej do niczego dobrego to nie prowadzi :) a ja na chwile obecna zostane tylko przy kreatynie, bialkach Olimpowskich i produktach prozdrowotnych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104166
jw. Co do DAA to jest trochę przereklamowane. Olimp mógłby pomyśleć nad zestawem ziółek na podbicie teścia typu avena sativa, Nettle root, kozieradka itp ale nie w mikro ilościach jak w t-100.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze budujecie napiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
Biuniu troszke musimy podgrzewac atmosfere i mamy do tego powody bo ostatnie produkty firmy Olimp to tylko dobra reklama a sklad tragiczny a o cenie to juz wogole nie wspomne :) . Mam nadzieje ze tych czasow kiedy pojawi sie HMB Xplode w ofercie Olimpa sie nie doczekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze lekko przsadzasz - w mojej ocenie jest wiele znakomitych nowosci - choc przyznam ze warto byc na wyzszym poziomie treningowym aby w pelni z nich korzystac
problem czesto lezy w niedostatecznych treningach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17868
mialem na mysli dokladnie sklad w stosunku do ceny danego produktu :) Chodzi mi o to ze po co wydawac sporo wiecej kasy jak po tanszej cenie mozemy cos kupic z nawet ciekawszym skladem :) ja naprzyklad toleruje bardziej ubigie sklady jesli chodzi o przedtreningowki. A Olimp wrzuca wiele skladnikow z ktorych polowa jest w takich dawkach ze nie ma to zadnego wplywu na jakosc dzialania danego produktu :) Czasami za duzo jest tych wyciagow z pestek :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

II Dębicka Gala Boksu z OLIMP SPORT NUTRITION®

Następny temat

pare pytanek

WHEY premium