SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu tak demonizujecie dHT ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
czytam tylko blokowac obnizac itp
why?
czyzby hormon niedoceniany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Wlodiii
Autor ma tu dużo racji, DHT jest potężnym hormonem, odpowiada za popęd i masę innych żeczy, przez wielu ludzi złe jest pojmowanie pojęcia Deca Dick, gdzie wszyscy uważają że wina leży w prolaktynie, oczywiście to jest prawda i podniesiony jej poziom zaburza libido więc trzeba poziom ten zredukować, ale niestety to nie wszystko w temacie deca dick, wielu z nas doświadczyło (w tym ja) choojowego libido na dece mimo brania cabaserów itp, i problem właśnie jest w DHT, gdyż deca nie wiem czy wiecie jest inhibilatorem 5 alfa reduktazy przez co powoduje niedostateczny poziom DHT i w tym momencie nasz popęd znika :)


to chciałem wyżej skomentować :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A gdzie czytasz aby blokować czy obniżać?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
wszedzie
prozcary palmy zabatowe itp
a nie wiem czy wiecie ze teraz w UZA zamiast tezcia w htz podaje sie proviron i antractim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dopiszczam taka mozliwosc, roviron fajny, samopoczucie na plus, potencjai i libido tez na spory plus tylko szybo siada po nim prostata co jest juz minusem tejze pochodnej dht.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W kwestii profilaktyki prostaty , estrogen wyrządza o wiele więcej szkód, niż DHT nawet przemawia za tym zegar biologiczny, z wiekiem obniża się endogenny testosteron, a podwyższa sie estrogen, u nas w Pl też nie dziadki po 60roku życia biorą proviron często po 150-200mg . W tym wieku prostata już powiększona jednak środowisko medyczne w dużej części bagatelizuje estrogen.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
bo szkoda kasy na ia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
szkoda że w bardzo niewielu labach mozna zbadac poziom DHT szczegolnie w małych miastach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Palma sabalowa nie działa - to kicz reklamowy. Działa za to sylimaryna, ale trzeba brać dawki rzędu 1g ed. Blokuje receptory androgenowe. Co najlepsze nie w mięśniach(jak do tej pory twierdzono, co mogło zmniejszyć skuteczność cyklu), a jedynie w fajce i na łbie.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-05-14 16:55:27

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
Autor ma tu dużo racji, DHT jest potężnym hormonem, odpowiada za popęd i masę innych żeczy, przez wielu ludzi złe jest pojmowanie pojęcia Deca Dick, gdzie wszyscy uważają że wina leży w prolaktynie, oczywiście to jest prawda i podniesiony jej poziom zaburza libido więc trzeba poziom ten zredukować, ale niestety to nie wszystko w temacie deca dick, wielu z nas doświadczyło (w tym ja) choojowego libido na dece mimo brania cabaserów itp, i problem właśnie jest w DHT, gdyż deca nie wiem czy wiecie jest inhibilatorem 5 alfa reduktazy przez co powoduje niedostateczny poziom DHT i w tym momencie nasz popęd znika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
czyli idac dalej zarzucic troche deki zeby wlosy nie lecialy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
dokładnie :)
tu masz fajny art
http://thinksteroids.com/articles/deca-durabolin-versus-testosterone-and-hair-loss/

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-05-16 08:11:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anavar 10mg

Następny temat

Przeterminowana apteka

WHEY premium