SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl przy pracy fizycznej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
Siemka mam do was pytanie. Pracuje ciezko fizycznie przezucam dziennie około 35 ton na silke chodze 2-3 razy w tygodniu zalezy czy jestem na silach chodzi mi o to czy moglbym cos wziasc żebym zaczął rosnac(mas+ sila) wczesniej miałem takie cykle 2x 100 mety i 100 mety + 15 omki i 20 wina po ostatnim minelo 3 miesiace jeżeli możecie napiszcie mi jakas rozpiske ankiete zaraz wrzuce a mam dostep do wiekszosci srodkow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
1.WIEK: 24
2.WAGA: 94
3.WZROST: 175
4.WYMIARY:
BICEPS: 46
KLATA: 120
UDO: 68
TALIA: 90
5.STAZ NA SILOWNI: okolo 4 lat
6.DIETA
BIALKO: 3 g
WEGLOWDANY: 6-7 g
TLUSZCZ: 1-2 g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 x meta 100 tab 15ed omka i meta i wino
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: masa sila
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 3 miesiace
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): skłonny do tycia
13.STAN ZDROWIA: jest oki
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : nie mierrzylem
martwy ciag : jw
przysiad : jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Ty jeszcze chcesz rosnąć??
patrząc na wymiary to so olbrzymie jak na ten wzrost...

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
bardziej chce rosnac w sile niz mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
ale spotkalem sie z opiniami ze w tym sporcie zawsze jest malo i wiekszosc ludzi chce byc coraz wieksi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ilość węglowodanów dla ektomofika,a nie dla osoby ze skłonnościami do tycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
body dlaczego, przeciez pracuje ciezko fizycznie dla mnie przy 2 treningach tygodniowo piłki ręcznej, 3 silowni czasem se pobiegam tez cos ok tego trzeba a nie jestem ekto

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
tak jak napisal lysay dla mnie to jest oki nieraz uwazam ze to jest malo nie wiem czy podczas pracy nie pic zamiast wody jakies carbo bo pracuje przy ukladanie kostki brukowej po jej wyprodukowaniu i nie jest to lekka praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Masz rację,ale brak wypełnienia pola BF%,powoduje,że wyciągam swoje wnioski.Nie jestem wróżbitą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1576
moglby mi ktos napisac jakie srodki byly by dla mnie najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29422 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
jako ciekawoste powiem ze od pracy bardzo duzo zalezy.kolega pracuje w ubojni drobiu dziennie laduje recznie ok 40 ton miesa z kury.praca po 10-12 h kiedy trzyma diete zdrowa ryz kura jaja owsiane tunczyk czuje sie swietnie lecz po kilku dniasz nastepuje spadek sily musi dorzuca spora ilosc kalori z tzw "syfu" biale bulki slodycze pizza chinskie(je to w duzych ilosciach-o,5 kg cukierkow na raz czy cala duza pizza).mam zdecydowana tendencje do tycia ale przy tej robocie jest non stop szczuply.dodam ze jak byl na zwolnieniu tyl w bardzo szybkim tempie.wniosek taki ze naprawde ciezka praca moze pochlaniac ogromne ilosc kal pochodzace z najrozniejszych zrodel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twoja Chwila Prawdy VII

Następny temat

ethanate czy propionate?

WHEY premium