SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL przy chorobie ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
Witam. Zastanawiam sie jak powinien wygladac cykl /mozna powiedziec,ze pierwszy/,o ile w ogole moglbym takowy przeprowadzic przy mojej chorobie. A mianowicie od okolo 6 lat choruje na cos zwanego-wrzodziejace zapalenie jelita grubego.
I na na pewno moge powiedziec /sprawdzone na sobie/,ze wszelki srodki oralne odpadaja przy moim schorzeniu. Pozostaja wiec srodki iniekcyjne.
Dane ktore podaje nizej Waga, wymiary,rozklad makroskladnikow w diecie sa sprzed 2 miesiecy gdyz choroba sie nasilila obecnie i od poczatku lutego nie trenuje, nie moge tez trzymac odpowiedniej diety.
Bede bardzo wdzieczny za fachowa porade i powazne potraktowanie tematu.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: obecnie 80 przed 90

Wzrost: ok.178

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 44

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: sporo tego bedzie choc z przerwami i nie zawsze sumiennie i przy odpowiednim trybie zyci-ale od ok 4 lat sie unormowalo

Ilość spożywanego białka: do 2,5g/kg.wagi

Ilość spożywanych węglowodanów: 4-5g

Ilość spożywanych tłuszczów: 1-1,5g

Opis przebytych cykli sterydowych: kiedys metka ale bez zadnej wiedzy o tym,
PH z calym zabezpieczeniem cyklu-niestety przerwany w polowie


Trening: dzielony-4 razy w tyg.

Cel cyklu: masa, ale nie za wszelka cene, w miare dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: nie wiem jak to wyglada w % ale sredni

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): bardziej endo niz ekto

Stan zdrowia: wspomnialem juz wyzej

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: do lysienia

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): nie sprawdzam

Martwy ciąg (MAX): j/w

Przysiad (MAX): j/w
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli nie mozesz utrzymac diety to cykl nie pojdzie po mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
dietę mogę utrzymać i jeżeli choroba jest w fazie remisji tzn. mam spokuj i moge normalnie funkcjonować to diete zawsze trzymam. teraz nie ma diety i treningu bo choroba sie zaostrzyła.
Jeżeli juz zdecydowałbym się na cykl to oczywiście wtedy gdy dojdę do siebie, zaczne trenować i odrobie spadki.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-04-06 10:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prze***ane koleżko smutna sprawa ale myślę że przy twojej chorobie ten sport nie ma sensu bo każdy kulturysta/trójboista to maszyna do przyswajania żarcia jak najszybciej / jak najwięcej , a jeżeli masz problemy z układem pokarmowym i z tego co piszesz wieloletnie i pewnie już nie do doleczenia to moim zdaniem kontynuacja tego sportu będzie się równać pogorszeniu stanu jelita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
Może i smutna sprawa ale nie beznadziejna. przez ten czas od kiedy choruje czyli 6 lat trenowałem cały czas(a ogólnie trenuje jeszcze dłużej) i trzymałem dietę, z suplami tez nie było problemu. Choroba na pewno nie ułatwia mi sprawy ani nie pomaga ale nie dyskwalifikuje mnie to do uprawiania tego sportu,oczywiście nie w zawodowym tego słowa znaczeniu. W wymiarze rekreacyjnym dla poprawy sylwetki nie ma problemu. Poznałem przez te lata na tyle swój organizm i wiem na co mogę sobie pozwolić a na co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Moglbys sprobowac uderzyc propionatem przez 6/8tyg, jest to krótki estr a więc bedziesz mógł w razie nieoczekiwanej sytuacji przerwac cykl.

Zdrowia

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-04-06 15:31:10

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
A jak przykładowo powinien wygladac taki cykl? Bo w w tej kwesti to jestem raczej zielony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
1-8(tygodnie) 100mg eod (co drugi dzień)
z taperem pod koniec (zmniejszenie dawki do 50mg eod)

odblok clomidem
24 tabsy
5 dni po 100mg
resztę do końca po 1 tabsie

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
To jest najlepszy cykl na początek czy istnieje jeszcze jakaś alternatywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
jest dość dobry

poznasz reakcję organizmu na działanie saa i masz możliwość szybkiej reakcji
ew dawki można dobrać odpowiednie dla siebie

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-04-07 09:31:58

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
Jak już wspomniałem jestem zielony w kwestii dopingu wiec musze uwierzyc Ci na słowo
Sog dla Ciebie i szczurka
Jeżeli ktoś miałby jeszcze ochote dodać coś od siebie to proszę bardzo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test. propionat który najpewniejszy??+rozpiska

Następny temat

Wasz sposob

WHEY premium