SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na stalej

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dodaj do glukozy bialka z odzywki wysokobialkowej i masz gainera:D zamiast wyrzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
hehe masz racje Biniu ale jak wtedy Rodzice obczaja ze mam z 3kg proszku w 3 puszkach to watpie zeby uwierzyli ze to jest sama glukoza Biniu mam jeszcze do Ciebie takie jedno pytanie:
w pewnym temacie Ktos Cie zapytal o Twoja stala suplementacje (to z tym stackiem) i pytal czy tym stackiem moze byc CP a Ty powiedziales ze tak ale ze bardziej polecasz KO a przegladajac forum mozna bardzo czesto napotkac np pytania typu "CP CZY XP???" no a XP ma bagaty sklad - podobnie jak KO no i mam takie pytanie bo w odpwoeidzi na te pytanie(CP CZY XP) pisza ze to nie ma praktycznie zadnej roznicy i wogole a Ty chyba uwazasz inaczej(jesli sie myle to sory ale tak mi sie nasunelo na mysl po przeczytaniu tamtego posta) - wiec jak z tym w koncu jest porownujac CP do KO???

ps. przepraszam ze tak namotalem ale moze skumasz o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kumam

mozna uzyc porownania do samochodow
do celu dojedziesz i
fiatem
i skoda
i fordem
i mercedesem

mozna jechac szybciej i wygodniej
czy kazdy ma mercedesa - nie ma
kazdy dojedzie do celu - wiekszosc :D

KO uwazam za taki mercedes - ma prawie wszystko co potrzeba aby byc idealnym stackiem przed treningiem (brakuje mi jedynie do PELNI szczescia pobudzacy - uzupelniam to biorac TSE oraz Leucyny/BCAA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
dzieki za pomoc juz kumam wszystko skoro juz zalozylem ten temat to popytam o kilka rzeczy:D co sadzisz o creafusion??? i czy jest on do kupienia w proszku czy juz tylko w kapsach??? bo tak sobie keidys szukalem i przegladalem i wszedzie tylko MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Spokojnie każdy to przerabiał. MUszą się do tego przyzwyczaic. Tak na marginesie to chciałbym zobaczyć minę Twoich rodziców na widok mojej szafeczki pękającej w szwach od suplementów...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
FRANZ - to bylby zawal na miejscu a tak powaznie to chcialbym zeby w koncu to zrozumieli

Zmieniony przez - richy w dniu 2008-11-05 18:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Creafusion juz chyba nie ma w proszku

porownalbym go ze slynnym CellPumpem

moja szafka rowniez peka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
dzieki Biniu ok wiec juz chyba ostatnie pytanie: cwicze hst wiec jesli moja suplementacja ebdzie wygladala tak jak Twoja (po 5 g mono na dzien i porcja stacka w trningowe dni) to mam brac mono podczas SD -bo to w koncu stala prawda???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli standardowe SD - 9-14 dni a pozniej zaczynasz od 15stek ze skokami
to mozesz przestac podczas SD i zaczac zaraz od pocztaku treningow
oszczedzisz troche mono a zasoby miesniowe nie beda zbytnio uszczuplone

nic sie jednak nie stanie jesli pociagniesz samo mono przez caly okres

jakos tak sie waham miedzy tymi opcjami i lekka przewage (pieniadze) daje tej pierwszej

Ty zdecydujesz co zrobic :D

roznica bedzie minimialna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
ok wiec jesli bedzie kasa to moge brac ciagle a jesli braknie to na SD moge przerwac branie i nic i tak sie nie stanie - zgadza sie???:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki sily po minohydrancie mega caps

Następny temat

Nietypowe pytanie do NUTRIFARMU

WHEY premium