SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mala propozycja...caloroczny cykl

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Witam!

EXPERCI...czy mogli byscie przedstawic jakis caloroczny cykl suplementacyjny pod kontem robienia masy ? mam juz pewien planik w glowie ale chce zobaczyc cz sie pokryje z przedstawionymi z propozycjami specoow ktorzy na codzien maja doczynienia z zawodnikami

chodzi mi szczegolnie o maxymalne wykorzystanie "sily" supli i zbudowaniu jak najwiecej...

z goory dzieki...


misOO

Pozdrawiam
misoo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
na samym początku powstania tego działu Bulmastif też miał taki pomysł, ale eksperci powiedzieli: krótkie i konkretne pytania zadawać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
teraz sie troszku rozkrecili..hehe..
wiec moze cos z tego wyjdzie...a jesli nie to trudno...tak czy tak..nic nie trace..a zyskac moge


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
ja też chętnie zobaczyłbym taki długoterminowy plan suplementacji, ułożonej tak, by suple dawały efekt synergiczny, ale ułożyć taki uniwersalny plan, musiałby być strasznie ogólnikowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no w sumie dlatego tez napisalem tego posta...bo jest kilka osoob zaintereszonych takim tematem...
co do uniwersalnosci...chodzi o srodki ktore wplywaja na wzrost masy...ulozone tak aby dawaly jak najlepszy efekt ...przez okragly rok

dodam jeszcze ze bialko, ww i tluszcze dostarczam w odpowiedniej ilosci..


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Pomysł good ala ja bym wolał bardziej zróżnicowany program począwszy od jesieni do lata , widze tam 3 8-tygodniowe cykle masowe, 2 4-6-tygodniowe cykle siły i na lato rzeżba , między cyklami regeneracja + ewentualnie jeden cykl wytrzymałościowy np.

wrzesień-pażdziernik - MASA
tydzień regeneracji
listopad - SIŁA
tydzień regeneracji
grudzień-styczeń - MASA
tydzień regeneracji
luty- SIŁA
tydzień regeneracji
marzec-kwiecień - MASA
maj-czerwiec-rzeżba
lipiec- WYTRZYMALOŚĆ
sierpień - jak kto woli i jakie ma cele , moze być np 2 tygodnie regeneracji i 2 tygodnie wcześniej zaczać mase(wtedy cykl masywo wyjdzie 10 tygodni)

regeneracja w kilka ostatnich dni końca miesięca i kilka pierwszych dni kolejnego.

Jak myślicie , pasuje ? Mi tak :)




------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Brutus, w twoim planie wychodzi na to że cykle siłowe trwają 3 tygodnie. Wątpię żeby było można w 21 dni zyskać dużo siły. Brakuje Ci miesięcy w roku. Ale rozpoczęcie takiego planu od treningu to bardzo dobry pomysł, bo suplementy powinno sie układać pod trening, a nie odwrotnie



Zmieniony przez - Lin w dniu 2003-06-05 22:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ja jade systemem Poldka Wilka i nie zalezy mi na sile..nigdy nie robilem jej..wg mnie za bardzo obciaz mi stawy...wystarczy ze robie czysto technicznie cwiczenia i na odpowiednio duzym obciazeniu, a efekty sa...


moj plan treningu na caly rok wygladalby tak :

wrzesien - maj ---> masa jedynie co 2 miesiace tygodniowa regeneracja ...
czerwiec ---> rzezba -- system Shawna Raya mowi o wykonywaniu po treningu 20 minut aeroboow co pozwala utrzymac sadelko na niskim poziomie wiec na rzezbe wiele mi nie potrzeba...tym bardziej ze mam tak szybka przemiane materii ze tluszcz spalam bez aeroboow juz przy 3500 kcal


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Tak sobie myślę o tym planie i oto co wykombinowałem:
Szkielet (cały rok):
- witaminy
- carbo po treningu
- serwatka do śniadania i 20 min po treningu
- olimp 80 godzinę przed snem
- 3 kaps zma na noc przez pierwszy miesiąc, później 1-2 kaps
Cyklicznie:
- 3 x 6 tygodni kreatyna + ryboza + ala
- 3 x 6 tygodni glutamina (4 dawki po 5 gram)
- 3 x 6 tygodni bcaa (4 gram przed i po treningu + 2-3 dawki po 1 gram w ciagu dnia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Cykl siły wyjdzie 4 tygodnie , większość tygodniowej regeneracji zabieramy z poprzedniego lub następnego cyklu (masa) i 2-3 dni z siłowego miesiąca (a miesiące zwykle mają 30-31 dni a nie 28 ) )) , mysle że 4 tygodnie siły jest ok (dbanie o stawy) a przecież głównie chodzi o mase.
Z supli chcialbym zobaczyć wszystkie kreatyny :) , hmb , zma , tribulus , glutamine , kolagen , naturalnie białko (normal i serwatke) , carbo i wiaminki ))))))
Ale widze że MisiiiiOO-wi się nie spodobało ;)))



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ja myslalem nad takim czyms...

wrzesien, pazdziernik --> (8 tyg) puryvate(5g na noc) ...po treningu: mono(5g) + ryboza(5g) + carbo(80g)

listopad, grudzien ---> (8 tyg) po treningu: whey gainer 4000 , na noc ZMA 3 kaps..glutamina (5g rano i 5 na noc z ZMA)

styczen, luty, marzec ---> (12tyg) po przebudzeniu: 5g Kreatyny Citro...po treningu glutamina (10g) + monohydrat (6g) + carbo (80g)

kwiecien, maj (tu bedzie troszke trzeba wytezyc musk bo maturka) ---> (8 tyg) ALC(2x2 ), HMB(3x2), Carbo (80g) + aminokwasy calodzienne( 10g)

czerwiec ---> (4 tyg) ---> pewnie jakies ECA rzeby sie konkretnie pociac


brootoos: nie niespodobal tylko jak juz pisalem nie zalzy mi na sile..i u mnie latwo przy jej robieniu o kontuzje...


misOO

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca na lato - suple i skł min

Następny temat

rozpis supli do p s.a.

WHEY premium