SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na sile

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
witam to moj 4 cykl co proponujecie

HP+XP, Mono + Xpand czy Xpand + NitrobolonII ?

do tego
zma
witaminy

bcaa
omega3

sila sila sila!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Na siłe to przede wszystkim odpowiedni trening
jeżeli miałbym cos od siebie zaproponować to mysle ze Shotgun + jabłczan.

Z tego co podałeś to HP+XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
trening jest dobry sprawdzony osobiscie split 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
daj ankiete dzialu. to pomozemy lepiej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
wstaw ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
1) cel- sila
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania* :HP+XP, Mono + Xpand czy Xpand + NitrobolonII lub cos innego
3) staż: 3lata
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: z mono mam lekkie problemy strasznie popmuje mnie woda ktora po cyklu w duzej ilosci spada mimo tego ze trzymam diete. w tym cyklu nastawiam sie na sama sile. czy brac cos jeszcze po cyklu zeby zanotowac jak najmniejsze spadki ?
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
Mono w czasie cyklu zadowalajace efekty gozj po.
6) możliwości finansowe: 500zł
7) uwagi przerwa od ostatniego cyklu 10 mies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
ja bym dal noxplode/shotgun + mono do tego odpowiedni trening na sile bo to w tym wszystkim najwazniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
Ja nawet bym zapodał sobie 2 X HP .Ostatnio taki mały cyklik sobiebie robiłem i byłem naprawdę zadowolony napewno kiedyś go zrobie ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
o shotgunie slyszalem wiele dobrych opinii i mysle nad nim tylko ktorego tego v3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
v3 jest git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
DT:
rano 5g mono, witaminy i omega
Przed treningiem porcja shotguna+bcaa 1g na 10kg masy ciala
po treningu 5g mono
przed snem zma.

DNT:
rano 5g mono+omega+witaminy do sniadania.
przed snem zma

1 pucha shotguna wystarczy mi na 6 tyg myslalem nad 8 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w wyborze

Następny temat

Kreatyna - Kwicień , Maj

WHEY premium