SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na m1t

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 370
siemano.
mam prawie 19 lat, 179cm wzrostu, waze 68kg. cwicze rok, chce zrobic sobie moj pierwsy cykl na m1t. zakupilem 60 tabletek. do tego dokupilem zincas forte 1 opakowanie, bComplex, vitaral, magnez, pluszzz. z odzywek kupilem bialko 1.5kg sojavit olimpu i 1kg gajnera oraz kreatyne 400tabletek - zaczne w polowie cyklu i bede ciagnal po zeby jak najmniejsze spadki byly.
na odblok zakupilem 18 tabletek clomidu.

co o tym sadzicie?
dziekuje za udzielona pomoc panowie! i pozdrawam was! sogi poleca!

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
z tym ze jeden mardy drugi glupi a ten madry ma wiecej o 4 cm w lapie od tego glupiego a dopiero wczoraj zaczal swoj pierwszy cykl na kreatynie ...
a jak bedzie mial 43 a w lapie na suplach to niech se zrobi cykl jakis jak musi , ale narazie nei ma sensu skoro bez tego rosnie.........pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
chyba za szybko na cykl z m1t przy ledwo ponad 30 w łapie, ale niech sie bardziej doświadczeni wypowiedzą

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
Jak na moj gust to przy wadze 68kg i przy 31cm w lapie to powinienes raczej w ryz zainwestowac, moze nie jestem znawcom ale takie jest moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6731
K*RWA zamiast napier*alać teraz koks wez wykorzystaj swoje ciało na maxa na sucho (trening + dieta + odzywki)a wiem ze lepiej wtedy zrobisz. biorąc teraz koks nie bedziesz miał tak dobrych rezultatów jak po 2-3 latach treningu na sucho gdy zdobedziesz troche miesa na diecie i suplach i wtedy dopiero koks. taka jest moja opinia zrobisz co bedziesz chciał.

W życiu czasem tak bywa raz peka serce a raz prezerwatywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 370
Mam 33 w biklu

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ****a
Jaki post Porażka na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
Manieq ma racje bez wzgledu czy masz 33 czy 30 ,biorąc się za koks trzeba mieć staż treningowy /paroletni/ i doświadczenie

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny napał... kupil to tak i tak wezmie
Jestem 100% pewien

Ale NAndrolone lepiej dla Ciebie, zebys jeszcze sie za koks nie brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
to lux.. jak masz 33 to odrazu antek....
spokojnie...pocwicz troszku na sucho jeszcze/odzyweczki i odpowidnia dietka wraz z dop treningiem..
a o soku pomysl za jakies 2 latka....

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Terz sie nie bede bardzo szczepic ale sobie odpusc, jestem stary młodszy od ciebie i mam wieksze rezultaty od ciebie a nic jeszcze nie brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 370
kupilem to wiec wezme. 3 tygodnie po 3 tabletki dziennie.
na odblok ile potrzebuje tabsow? 30 mam w domu. ile musze zjesc?
Sogi za odpowiedzi pojda bo to moje ostatnie pytanie.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GretaerPharma itp???

Następny temat

superanabolon

WHEY premium