SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do poprawy !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
Witam mam pytanko lepiej wiedziec wszystko niedlugo zaczynam cykl :
1-8 prolo 200mg c5d
1-4 metka 15 mg dziennie
nolve od drogiego tygodnia po 10mg dziennie
clomid 14 dni po ostatnim strzale prolo 20 tab : 6 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 oczywiscie witaminki cynk itp wszystko jest !
czy wszystko ułozone jest poprawnie ?? i jeszcze jedna sprawa co z tym HCG czy przy tym cyklu bedzie potrzebne ?? szukałem w wyszukiwarce to pisza ze jest to zalezne od rodzaju testa i jego ilosci dlugosci cyklu ... wiec pytam z gory thx za odpowiedz i jak ktos mial taki cykl moze jakies informacje ?? pozdro

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
myślę że setka to za dużo(oczywiście mówię o "czystym cynku" nie jego związkach)-styknie jak rozłożysz na 3 x rano,po treningu i przed snem po ok 15-20 mg

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Dla mnie moze być.... nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii
HCG zbędne...

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy tej ilości testy raczej niebędzie potrzebne HCG.
A co do cyklu to ja bym go przedłużył do 10 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
w sumie to mogł bym pociagnac do 10 tygodni tylko w takim wypadku mete zostawic jak jest tylko ciagnac prolo 2 tyg dłuzej ?

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
tak

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
spox dzieki ! a moze ktos kto mial podobny cykl wypowie sie cos na ten temat ?? jakie przyrosty , spadki chodz w sumie to zalezne indywidualnie od czlowieka itp ale moze cos podpowie :)

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mete zostaw 1-4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ja robiłem kiedyś podobny,250mgProlo/week z tym że metkę dorzuciłem w 6 tygodniu do 10.Efekty ZAJE>BISTE.
Niestety spadki również-całą zdobycz przebalowałem...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Ja bym do tego dodal jeszcze deke, bolda albo wino. Przyrosty beda za***ista ale spadki rowniez. Musisz pamietac o dobrej diecie i unikac soli bo bedziesz wygladal jak balonik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
no o soli wiem wiem i pic duzo wody
wlasnie duzo od diety zalezy tez bedzie trzeba sie solidnie przyłozyc !:)

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
i znowu mam pytanko mam juz wszystko zakupione igielki kupiłem 0,6 x 30 moga byc ? czy niebardzo bo czytałem ze zalezy od soku czy oleisty czy jak , heh wiec pytam pozdro zaczynam cykl jutro (chyba) i liczył bym na szybka odpowiedz thx !

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do speców odblokowania

Następny temat

Prosze o Rade =D

WHEY premium