SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl deka +test pro+bolbenon+ meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
witam chcialbum zeby ktos rozpisal mi cykl.
kupilem :
10 ampulek nandrolone decanate 100mg\2ml
5 ampulek testex prolongatum 250mg\2ml
10ml flakonik boldenonu 100mg\1ml
100 tab metanadolu
cwice juz troch czasu ale nie mam pojecia jak to rozpisac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
ten koks to po to by troche przytyc bo z waga u mnie cienko ale jak odradzacie i polecacie cos innego to sie dostosujw . duuuzo bardziej sie na tym znacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
nie masz zielonego pojecia o wszystkim, opusc ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
wim na tyle duzo ze to jest dobre polaczenie tylko nie wim co i kiedy, w jakich dawkach drac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no to wiesz źle z tego to nic nie ułożysz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
to co mam dokupic a cego sie pozbyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
wes sie lepijej za miche.... pozdro

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w.

nawet nie wypelniaj ankiety - nie ma sensu. Bez niej widze ze pojecie takie jak zadne - zanim zdobedziesz odpowiednia wiedze i zrozumiesz ze koxy to nie wszystko, zajzyj do dzialu odzywianie oraz suplementacja. Przy okazji pozdrow dzial trening - to na poczatek. Po 1-2latach zapraszamy ponownie

zdr.
LB

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
skoro twierdzicie ze wieci wiecej to nawet nie mozecie odpisac mi ci w tym jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wypełnij ankiete w postach podwieszonych jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
a mozesz mi dokladnie powiedziec gdzie to jes bo dopiero sie zarejestrowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu nie sama deca?

Następny temat

pomniejszone jadro

WHEY premium