SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl TREN ACET+ TREN ENAN + GH +BOLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4119

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

41

Waga

115

Wzrost

188

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

135

Obwód uda

nie mierzyłem

Obwód talii

90

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B /3-4 gr, W/ 6-8 gr, T/1gr

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop +npp

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa/redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie cypio +deka+bold

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9% -10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik /dieta załatwia problemy tycia czy chudnięcia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak problemów

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybki metabolizm ( nakręcony)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

170/220/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
Witam serdecznie, wiec dalej z dziennika poleciał i master i wino i oxa , ale dopiero jak dołączyłem tren acet to zaczęło się prawdziwe cięcie , waga na redukcji zeszła o jakieś 8 kg , ale mięcha narosło - aż sam byłem mile zaskoczony jak fat zszedł . Obecnie leciałem 100 e2d acet + 100 e2d prop, dwa dniu temu podbiłem na 100 e0d + prop 100 e0d , wrzuciłem także więcej kalorii i lepsze makro żeby w pełni wykorzystać towar ( treningi 5 razy w tygodniu 30-45 min cardio + 2 h siłowe . Oczywiście leci w tle GH 5ui e0d i masa suplementów + osłonki. Teraz mam pytanie za jakieś 4 tygodnie chciałbym zejść na mostek na 2-3 miesiące ( żeby zluzować trochę stawy i ścięgna) . Po czym planuje Deka + Bold+Cypio ( mam jeszcze w apteczce długiego trena i npp , ale to na rotacje środkami trzymam). Aaa zapomniałem T3 leci także 25mg e0d. Jakby ktoś mi dał jakieś sugestie odnośnie mostku : czy tamperem na niego schodzić i zostać an propie czy tez zamienić na enana lub cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
lodzianin1
2 cykl dopiero na trena za wczesnie
2jm hgh nic nie dadza


I tu i tu się zgodze, 2j bierze moja narzeczona =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
pytałem o opinie a nie o zgryźliwe uwagi , biorę 5ui ( dla regeneracji a nie wzrostów) , moja zona 3 ui , tren poszedł na redukcje a nie ma masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
jak wyglada tarczyca przy podaniu t3? i przed podaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
przed podaniem wyniki w normie , po podaniu badanie robione 40 min po 25 mg Tiromelu : TSH 0.63 norma 0.27- 4.20 FT3 5.47 norma 3.95-6-85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
No to tutaj jest git :) Ja bym atakowal NPP+TEST +ew jakis oral/inj pre work ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
Oj Damian nie czytałeś mojego pytania , chodziło o zejście z tren acet i mostek, zejście tamperem ,czy tez można go uciąć . Czy mostek na propie czy przejść na dłuższy estr. Dalsze cykle wiem jak robić ( już trochę ogarnąłem co na mnie działa i przy jakiej podaży węgli przekraczam limit zalewania itp.) ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Nie wiem co to znaczy Tamper.

Mostek to mostek, schodzisz do dawek testa +- 150-200week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7547
Oczywiście, że lepiej zejście stopniowo do dawki pożądanej. Chociaż jeśli teraz lecisz 350 mg testa tygodniowo, to nie jest jakoś dużo, żeby trzeba było łagodnie z tego schodzić. I też kwestia tego na jakiej ilości tygodniowo chcesz pozostać, jak ma wyglądać ten mostek. Dla jednych 100 mg tygodniowo to mostek, a dla innych 500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
W jakim celu ma taperowac przed wejsciem na mostek? Srodki same sie beda taperowaly przeciez.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl 6 razem z Wami.

Następny temat

enan deka badania proszę o radę

WHEY premium