SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl TREN ACET+ TREN ENAN + GH +BOLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4115

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

41

Waga

115

Wzrost

188

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

135

Obwód uda

nie mierzyłem

Obwód talii

90

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B /3-4 gr, W/ 6-8 gr, T/1gr

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop +npp

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa/redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie cypio +deka+bold

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9% -10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik /dieta załatwia problemy tycia czy chudnięcia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak problemów

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybki metabolizm ( nakręcony)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

170/220/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
próbowałem już rotacji węglami , tak samo jak zmiany planów treningowych - dawało jakieś rezultaty ale tylko na chwile ,a potem ponownie stop - mam 41 lat i wiem o tym że już nie jest łatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Ja mam więcej lat gram na 2 cykl to grubo
Dlaczego chcesz zejść z deki? Coś się dzieje?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
no własnie nic się nie dzieje - dlatego myślałem żeby ją zastąpić czymś innym,żeby był nowy bodziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
co miało pójść poszło na początku ( w przeciągu 5 -6 tyg od rozpoczęcia kombo cypio/ deka/bold - i jakies 6 -7 tygodni stoi w miejscu , a nawet siła trochę zjechała w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To cos tu innego nie gra. W te pirwsze 5-6 tygodni to nawet bold i deka sie dobrze nie rozkrecily.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
To może odstaw długa deka i daj npp z podbijaniem dawki, fajnie się sprawdza
Zakadajac że bijesz testa 750 mg bijesz tak dalej i bijesz pon, sro, piątek test po 250 mg i dokladasz npp 3*100 mg 4 tyg 3*125 mg przez 4 tyg i kolejne 4 tyg 3*150 mg
Bolda dalej cisniesz jak lecialem, bold to leniwy środek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
ok, to spróbuje z npp tak jak radzisz zobaczymy jaki będzie efekt ( pamiętam że przy pierwszym cyklu npp mnie dosyć mocno podlało - ale możliwe że to tez dieta była błędna, teraz jest już dopięta i sprawdzona na sobie). A powiedz mi czy bold zbija estro , bo powinienem mieć wywalone w kosmos ( exai i dostinex w pogotowiu ),a tu prolka w górnej granicy a estro delikatnie powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Bold może zbijac estro ale to bardzo indywidualne, u jednych potrafi wyzerowac e2 u innych utrzymać w ryzach inni muszą brać jeszcze jakieś ia
Oczywiscie poza indywidualna reakcja organizmu duży wpływ będą też mialy ilości jakie wbiajmy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
hej Lodzianin , a mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Npp +bold+ cypio startuje za tydzień i zdam relacje z efektów. Ale pytanie tyczy się HGH , otóż mam 500 iu aptecznego i sie zastanawiałem jakie dawki trzeba dać aby było widać efekty - chodzi mi nie tyle o przyrosty a wycięcie się na tym i ubicie mięśnia. Czy może lepiej oddać to żonie i niech ona się z tym bawi ( ma 35 lat , po trójce dzieci, aktywnie trenująca , ale już coraz trudniej jej utrzymać formę okolic pośladków i ud). Bo sama mnie o to pytała - wiec ja pytam Ciebie ,m bo gdzieś widziałem że swojej chciałeś to zaaplikować. I kolejne pytanie , po zejściu z NPP+ bold+ cypio , chciałbym przejść na Mastera +wino+cypio ( na docięcie) - co myślisz o takim połączeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Combo test wino master fajne tylko musisz zwrócić uwagę na lipidy

Dla zonki hgh 3 jm były by pewnie ok dziennie, dla ciebie 4-5 jm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl 6 razem z Wami.

Następny temat

enan deka badania proszę o radę

WHEY premium