SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl TREN ACET+ TREN ENAN + GH +BOLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4116

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

41

Waga

115

Wzrost

188

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

135

Obwód uda

nie mierzyłem

Obwód talii

90

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B /3-4 gr, W/ 6-8 gr, T/1gr

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop +npp

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa/redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie cypio +deka+bold

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9% -10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik /dieta załatwia problemy tycia czy chudnięcia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak problemów

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybki metabolizm ( nakręcony)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

170/220/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
lipidy kontroluje średnio co 2 tyg, do tego oczywiście kompletna suplementacja na poprawę lipogramu , jak i wątroby + oczywiście witaminy i minerały ( ogólnie rano z 15 tabletek , jak jakiś schorowany staruszek) , no i omega 3 1 g do każdego posiłku. Przy masterze jeszcze dorzucę olej lniany - bo podobno pomaga również. A powiedz mi HGH aplikacja rano po przebudzeniu , czy wieczorem przed spaniem ( bo tu także są opinie podzielone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Ja osobiście daje rano na czczo a najlepiej jak się przebudze nad ranem

Można też i na noc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
ok, wypróbuje najpierw na żonie :) , dzieki za porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
Hej Lodzianin myślę że to już ostatnie pytanie , wszedłem razem z żonka na HGH i teraz bić 5 dni on i 2 off, czy 7 dni on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
Witam ponownie a więc łodzianin lece już 5 tydzień na NPP - zmiana jest , siła w góre no i napompowało mnie woda. Do tego idzie HGH 6 ui 5 on i 7 off. Jakie efekty co do NPP to spina mi prostowniki i łydki , jak ktoś ma jakiś pomysł ( pytanie do doświadczonych kolegów) czym to potraktować , bo skakankę już musiałem wyeliminować z aerobów , jak lecę na orbitreku ( na czczo po przebudzeniu 30 min) to mi prostownik tak się spina jak na mocnym treningu ciągów , i problem jest potem z utrzymaniem pionu bez podparcia. Co do HGH to efekty hmmm... na pewno cierpniecie palców u dłoni, a czasami całych dłoni. Na początku wydawało mi się że trochę mocniej mnie pocięło , ale jak NPP się wkręcił , to stan pocięcia zmienił się w stan zalania. Może ktoś coś - jakieś opinie i wskazówki mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Badales może hormony teraz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
zrobiłem badania wczoraj, lipidogram , prolke, estro,test,tsh,t4,t3 - jutro będę miał rano wyniki ( bo na hormony u mnie się czeka 2 dni), jak estro wywalilo to exe mam, znowu nie powinno za bardzo bo wrzucony jest Bold , i jak szedł z deca to estro było w normie bez zbijania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Hgh ma to do siebie że zatrzymuje wodę, wysokie e2 również
Poczekamy na badania i bedzie się myslec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1452
Hej , mam badania test >15 ( więc ok) , estro 44,2 ( norma do 39,1 więc też ok) , prolka 10,3 ( norma 7 ->27, więc ok), HDL i LDL w lekkich przekroczeniach , ale nic strasznego T4,T3,TSH w normie . Może jakaś sugestia jak zrzucić troche wody , ( soli używam minimalnie, bo ona też zatrzymuje wodę). No i problem z spinaniem się prostownika i łydek. Przy poprzednim cyklu też tak miałem jak NPP się wkręcił ( może taki mam organizm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
Czyli węgli idzie za dużo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl 6 razem z Wami.

Następny temat

enan deka badania proszę o radę

WHEY premium