SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cromwell-fotki -aktualna forma str28 /35

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
forma bardzo dobra, tylko dorzuć mięcha na brzuchu w TCHP napisałem Ci jak trenować, w moim przypadku akurat to się sprawdziło
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Forma jest ulotna Wlasnie wrocilem z urlopu..:)...No brzuch ja robie 3 cztery razy w tyg moze za duzo..:_)_>.Albo za maly ciezar sam testuje narazie..A definicji obecna forma jest tak po 6 tyg diety...Bo mialem chorobe i 3tygodnie diety dwa tyg przewy..i znbowu wejscie na diete bylo..Wiec Forma miala byc lepsza a sie nie udalo,.,.Areoby owszem zwiekszalem je z czasem ..Stopnoowo dochadzac do dwoch sesji dzinnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
Kozacko soG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
crom za duzo grzejesz ten brzuch, tez tak robiłem, ale future poradził mi aby zmienic całkowicie podejscie i poskutkowało. Ogolnie to duzo osób(sam pare razy wpadłem te sidła) popada w taka pułapke, która polega na tym, że słabe partie bardziej katują, a zazwyczaj trzeba dać im wiecej wolnego by urosły.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Postaram sie wrowadzic jak mowisz zobaczymy efekt...pozdro..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
wszystko fajnie proporcjonalnie, szykuj formę na zawody, do kwietnia przy takiej bazie jak jest teraz może byc konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Postaram sie,,Ale musi byc off..dluzszy ze wzgledow finansowych..Odpusic ..Wydawanie siana na silke by pozniej zatakowac z wieksza sila i efektem..Bo nigdy mi nie starcza na ..kakretna forme..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
crom off musi być, nie ma sesnu walic cały czas na maks obrotach, bo poźniej robi się lipa efekt podtrzymujący, a nie budujący. Przy dobrej diecie i odpowiednio dobranym treningu w okresie roztrenowania idzie utrzymac formę.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
Masakra, jest mega, ciekawe foty pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
bardzo konkretnie, sog oczywiście

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power Tour 2 Krakow (Gym & Juice) !!

Następny temat

Power tour 2 Gdańsk -kilka moich fot

WHEY premium