SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cromwell-fotki -aktualna forma str28 /35

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
CCcichy zaraz dostaniesz Bana

Cromwell sylwetka 1 klasa. Naprawdę super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi sie nie podoba bo fotki jakies dziwne pozy tak samo bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
TO NIE BALET

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


NIe wiem Co jest dziwne pozy..Tak niby sie nazywa..Biceps tyłem dałem tez najszersze Tylełem jak jakas wymyslisz..I pokazesz to je wykonam..A niektore zdjecia to dla kumpla co robi fotki..I jest fotografem ta gdzie widac jedna reke np..Czy musza byc pozy Dla mnie jesi chodzi o Bb to najbardziej podobaja mi sie secje Do gazet bez zadnych poz..A do Cichego rozsmieszyłes mnie tym 50 cm..W dupie mam ile mam w rece..nawet nie mierze wiem ze dwa lata temu mierzyłem jak wazyłem 116kg ale wygladałem jak kupa tłustego gowna..A teraz ta fotka to 107kg..I zmierzyłem reke..jest 49.5cm..Ale mnie to nie jara liczy sie estetyka i całosc sylwetki..A dlaczego nie startuje..Moge Tobie odpowiedziec mam 23lata szlifuje sylwetke przez wieksza czesc roku robie krotkie redukcje nie mam sił robic chmskich wycinek zeby biegac chudy z 95kg na scenie wysmarowany jakims gownem..Po dyplom podziwam..Kocham ten sport ale jak juz to Tylko wyzszy szcebel mnie by interesował jak stwierdze ze podołam to sie podejmme narazie sie rozwijam..Progres jest cały czas jesli cos go nie zatrzyma to bedzie dobrze..To na tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


kk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


mnc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
fajne kable na ramionach
duzo chyba Cie zlecialo ;>
ale bardzo dobrze jest mimo wszystko

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power Tour 2 Krakow (Gym & Juice) !!

Następny temat

Power tour 2 Gdańsk -kilka moich fot

WHEY premium