SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

crea monohydrat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
VITALMAX Nutrinition creatine monohydrat
Powie mi ktos jak i ile razy dziennie ja brac w dni treningowe i nie treningowe ?
doo tej porty bralem w dni treningowe 30min przed silownia i zaraz po silowni 5gr 1 porcja,tak mi zalecil trener , ale jak dla mnie to troche w kit bo jak mam utrzymc wode w organizmie skoro rano juz nie ma we mnie kreatyny. w dni nie trenigowe 1 porcja 5gr naczczo .
MOJ PLAN
od pn-ndz- 5g naczczo.2.5g popoludniu.5g wieczorem .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
a ciężko użyć wyszukiwarki?

są różne sposoby brania kreatyny

jeden z najpoularnijeszych:

dt 2x5g
dnt 5g
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
boze chodzi mi o to ze 2x dziennie to wql nie ma okresu nasycenia rozumiesz ? a wdzien nietrenigowy 1 dawka toi juz wql jest dla mnie z dupy,bo nasyce sie np od rana i jak to stezenie wody i kreatyny ma sie utrzymac do nastepnego dnia ? poza tym po to jest forum zeby sie pytac i dowiadywac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
ale jakie Ty chcesz nasycenie robić?

cykl z faza nasycenia mozna ewentualnie zrobić jak ktoś planuje bardzo krótki cykl, przy "normalnej" długości nie ma sensu robić fazy nasycenia

i pisz normalnie jak chcesz być traktowany poważnie a nie jak sfrustrowany gimanzjalista
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
z tym nasyceniem to chodzi mi o to zeby ta woda mi caly czas zostawala w organizmie ewentualnie dochodzilo jej jeszcze wiecej . kiedy np biore kreatyne rsano pije 1.5 litra wody to widze ze mam bardziej spuchniete miesnie do poludnia wszystko znika bo nie biore kreatyny, i chce wlasnie zeby one caly czas byly napompowane woda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
20g dziennie po 5x4 przez tydzien.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
chyba przez rok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Opanuj się kolego.Dostałeś rady od doświadczonych kolegów ,więc trochę pokory.
Wypisujesz jakieś bzdury o wodzie .....
Jesteś 70% wodą ,więc bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
pokory do kogo ? do kogos kto kaze mi brac kreatyne przez tydzien :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Kolega napisał Ci jak powinna wyglądać faza ładowania.
To jest 7 dni po 20g a następnie przechodzisz na standardowe dawkowanie/


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2016-07-31 20:19:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak będziesz pił litr wody zamiast półtora litra to efekt nawodnionych mięśni nie będzie tak widoczny? - co za herezje. Jak koledzy wspomnieli - robienie fazy nasycenie jest zbędne w Twoim przypadku, gdyż dopiero zacząłeś się suplementować kreatyną.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Odżywki

Wiecej