SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

covid19

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blase83
Macie jakieś badania odnośnie nasycenia krwi w tlen w maseczce i bez?

Na Facebooku albo YouTube napewno ktoś ma ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety "Jarek karze" i wszyscy będziemy chodzić w maskach, Chybaze ktoś ma luźne 500 zł to wystarczy na jedno wyjście. Na rowerze chyba też, bo na motorze trzeba Chybaze masz kask z szybą, a jeżeli taki który nie zakrywa twarzy to trzeba jeździć w masce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29623 Napisanych postów 62992 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902796
To się Flex dobrze zrozumieliśmy bo mam takie samo stanowisko i podobne obserwacje co do tego jak działa i co robi rząd.

Arku z całym szacunkiem ale cieszy Cię to że karzeł robi z całego narodu w tym z Ciebie idiotow? I jeszcze mu przyklaskujesz i jego świętej świcie. Widać jesteś ten z lepszego sortu PRAWDZIWYCH POLAKÓW.

Na rower zakładać maseczki nie będę bo przez parujące okulary sprawiam zagrożenie dla siebie i innych Pozatym jeżdżę dość szybko i maska może utrudniać oddychanie przy tętnie 150.no i unikam centrum miast jeżdżę bocznymi drogami i sporo po lasach ostatnio.na światłach też nie stoję i nie rozsiewam wirusa bo zwykle staram się je omijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem chory na wiosne na covida w domu siedzialem kwarantanna do tego na grubym cyklu bylem. odpoczolem od roboty bo jestem gornikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
Specjalnie się zarejestrowałeś żeby nam o tym napisać ? Na kopalni to akurat mieliście wyniki testów losowane jak w lotto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://patrz.pl/film,bieda-w-usa-30-mln-be-pracy,189257.html bieda dopiero nadejdzie w pl w kopalni juz wyj**ali polowe ludzi z roboty w tym mie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl mi rozpiszcie ale w innym temacie tren oxa antek deka susta gh insa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
blase83
Jak ktoś twierdzi że maseczka nic nie daje, to niech pozwoli na siebie kichnąć komuś kto nosi i nie nosi.
Może go oświeci.
Nikt nie twierdzi, że bawełna nie przepuszcza wirusa, ale może ograniczyć zasięg na jaki się rozniesie.
Tylko tyle i aż tyle


O to chodzi i o tym trabia ze maseczka ma za zadanie chronic innych!
Jest ustawa koniec kropka, to powinno byc dawno uregukowane. Byle do wiosny panowie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Witam można mnie zbanować mam to gdzieś że was to boli ale koronawirus i ta nagonka są żałosne i kręcenie afery z tego powodu też denerwują tylko idiotyczne obostrzenia i kary finansowe by trzymać naród na smyczy mogę być chory mam to gdzieś serio nie ma się czego bać bo niby czego kaszlu hehe Kichanie ogólnie na kogoś jest brakiem kultury ale nie kręcił bym z tego powodu afery możesz kichać


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-10-10 09:15:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zdanie jak kazdy mozesz miec swoje, lecz do reszty musisz sie dostosowac.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy lekkomyślny cykl pomoc w odbloku

Następny temat

Paroksetyna + SAA

WHEY premium