SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

covid19

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybiegany
Latem to myślę że mieli by dobre branie, ale teraz zima idzie i raczej lipa żeby na zewnątrz żelazem rzucać.


Nie bój się 4 stopnie rano ja w tank topie j**ać ulane k***y tylko czapaka i jazda xD a Czesi w kurtkach zimowych z glutem na mordzie extra motywacja tylko rozciągania nie zrobisz ale pal licho hłe i tak mają branie terminy 2 dni do przodu trzeba brać bo zajęte cały czas


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-15 18:17:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Creme
Ej ale u mnie jest tak że się zapisuje na daną godzinę i ćwiczę sam lub max z dwiema osobami które wejdą ze mną
Po wchodzi baba i pryska sprzęt

To dlaczego mieliby zamknąc?

Wiem że się ludze bo nie dociera że bomba się rozkręca ( 4 tyg masy )a ja mam co przejść na hantle i gumy ?


taka opcja jest spoko tylko nie każdy ma dojscie i nie każdy właściciel siłowni robi takie coś u nas w Pradze tylko 1 siłownia na całe miasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
byłem przekonany ze tylko dokręcą ograniczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ewidentnie ktoś tam chce zabłysnąć "żeby było że robią" tylko nie tędy droga w moim zdaniu. Jesem ciekawy jak to będzie po roku porównując np w Białoruś i resztę świata bo tam położyli pałe na lockdown od początku a nie ma sygnałów że ludzie zdychają masowo do tego mój facet ma pielęgniarkę w rodzinie więc wie z pierwszej ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
lodzianin1
i siłownie zamknięte


Zamkneli w Polsce? Irlandia jeszcze się wstrzymuje, ale to pewnie kwestia czasu. Gum oporowych nakupilem ostatnio, ale średnio mi z tym ćwiczyć, a nóg w domu nie zrobię. Ostatnio waliłem po 230przysiadow na sesje z 10kg x 2 hantle i niewiele z tego wynikało, a cała reszta ćwiczeń na nogi, mi zupełnie nie siada, tych domowych. My taka gadka, a zapomniałem że siłownie idą pod nóż, ale kiepsko...

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
śmigałem chwilę na gumach , no dupy nie urywa
ale jak bedzie trzeba to bedzie trzeba
licze tylko po cichu ze po 2-3 tyg zacznie to się wypłaszczac i lecieć w dół i zluzują

kolejna sprawa branża fitness powinna się postawić , w teatrze może być 25% pojemności to na siłkach również tak powinno być

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Najlepiej mieć siłkę u siebie w piwnicy ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Na ta chwile jestes wygrany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
A mogliśmy wszyscy zamiast koksu kupować żelazo do piwnicy

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941168
lodzianin1
kolejna sprawa branża fitness powinna się postawić , w teatrze może być 25% pojemności to na siłkach również tak powinno być

Branża fitness ma coś działać w tym kierunku...






Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-10-15 19:08:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy lekkomyślny cykl pomoc w odbloku

Następny temat

Paroksetyna + SAA

WHEY premium