SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

covid19

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Harold
Covid na pewno istnieje
Pytanie jak groźny jest to wirus.
Tutaj można się spierać.
I jakie środki należy przedsięwzięć.


nad tym to mysli cały świat teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
KNIFE
Aleks pisz co chcesz ale z biegiem czasu przekonamy sie jak to bedzie wygladalo juz w prasie zagranicznej jest mowieone o mutacji wirusa i przedluzeniu testrykciji przynajmniej do czerwca i zamkniecia lotow itd zakaz na swieta Bozego narodzenia podobnie jak na wielkanoc w mysl zasady dziel i rzadz.


Mutuje jak każdy wirus.
Duzo wolniej od grypy czy hiva.
Obecna mutacja jest w ch** bardziej zarazliwa od pierwotnej ale mniej smiertelna.

Harold
No dobra
To teraz napisz kto za tym stoi ?
Komu lockdown przyniesie korzyści dlaczego ?


Już kiedys o tym pisałem.
Zarabiaja wszyscy poza obyuwatelami - drobnymi ciulaczami.
Władza zarabia choćby na samej inflacji, wprowadza przepisy jakie jej pasuje generalnie pod osłona pandemii robi co jej pasuje.

Aleks
Przede wszystkim ochrona obywateli to priorytet państwa, co mają zrobić żeby go zrealizować? Co nam po gospodarce skoro umrze kilkadziesiąt % społeczeństwa.


Smiertelnosc tego wirusa to bodaj ok 1procenta. i to ta wersja pierwotna.
Mało fajnie sie robi jak sie przeliczy to na 1mln chorych ale na raka czy powiklania po cukrzycy umiera duzo wiecej ludzi a pandemii nie ma.

Harold
To inna sprawa Aleks
Każdy logicznie myślący człowiek może zadawać sobie jakieś tam pytania. To normalne. Spotkali nas coś czego nie znamy. I tak na prawdę widać że żaden kraj nie jest przygotowany i żadne specjaliści nie wiedzą co tak na prawdę trzeba zrobić.
Tym niemniej można się spierać i dyskutować Ale na jakieś tam argumenty. Chłop pisze o przepisach co są wprowadzone od 12 lat w tej formie A w podobnej obowiązywały już od 2001.
Ale powtarza za kimś jakieś bzdury i sieje ferment. Przez takich każdy kto ma jakieś pytania czy wątpliwości w tym ja , uważany jest za plaskoziemca


oddzielic zagrozonych od reszty obywateli.
I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Oddzielić zagrożonych ale sam nie wiesz jak przejdziesz to zakażenie. Więc jaki przyjąć schemat oddzielania?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Zarabia władza na inflacji
Sory kolego
Nie wiem jakie masz wykształcenie
Ja jestem magistrem ekonomii
Rachunkowość zarządcza
Możesz my wyjaśnić jak władza ma zarobić na inflacji? Tak w 3 zdaniach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Aleks
Oddzielić zagrożonych ale sam nie wiesz jak przejdziesz to zakażenie. Więc jaki przyjąć schemat oddzielania?


Taki jak przyjeli teraz czyli stworzyc korpus pomocy seniorom / zagrozonym i tyle.
Prochu nie wymyslisz. @Aleks, żebysmy dobili do ilosci zakazonych grypą z ub roku to musimy dobic do ok 20 000 ludzi chorych dziennie.
A jakos pandemii gryoy nie ogłaszali

Harold
Zarabia władza na inflacji
Sory kolego
Nie wiem jakie masz wykształcenie
Ja jestem magistrem ekonomii
Rachunkowość zarządcza
Możesz my wyjaśnić jak władza ma zarobić na inflacji? Tak w 3 zdaniach


Ja na to za gupi jestem.
Dla gospodarstw domowych inflacja ma tę cechę, że redukuje siłę nabywczą z trudem zarabianych pieniędzy. Za tą samą kwotę z czasem możemy kupić coraz mniej towarów i usług. Jednocześnie wraz z coraz wyższymi cenami do budżetu trafia więcej pieniędzy z podatków pośrednich, głównie z VAT i akcyzy - zauważa Ireneusz Jabłoński, ekonomista i ekspert Centrum im. Adama Smitha.

Dr Mentzen zwiazany z Konfederacja mowi o tym odkad Pis zaczał rozdawac kase na lewo i prawo, że m.in przez inflacje łatają dziurawy budzet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Luk122
Aleks
Oddzielić zagrożonych ale sam nie wiesz jak przejdziesz to zakażenie. Więc jaki przyjąć schemat oddzielania?


Taki jak przyjeli teraz czyli stworzyc korpus pomocy seniorom / zagrozonym i tyle.
Prochu nie wymyslisz. @Aleks, żebysmy dobili do ilosci zakazonych grypą z ub roku to musimy dobic do ok 20 000 ludzi chorych dziennie.
A jakos pandemii gryoy nie ogłaszali





To sprawdź ile było przypadków śmiertelnych z całego roku i porównaj tylko z październikiem ile osób zmarło z powodu covida.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Statystyki - > https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6591
Ale tez trzeba brac liczbe osob zmarlych tylko i wylacznie covid bez chorob wspolistniejacych a to sa male liczby;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Luk122 - tak łatają że pis nawalił 500mld długu w 2 lata ... na korona to się wzbogacili właśnie ci najbogatsi tacy jak bezos

Mam pytanie - ktoś tutaj na forum miał wykryty covid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Aleks
Luk122
Aleks
Oddzielić zagrożonych ale sam nie wiesz jak przejdziesz to zakażenie. Więc jaki przyjąć schemat oddzielania?


Taki jak przyjeli teraz czyli stworzyc korpus pomocy seniorom / zagrozonym i tyle.
Prochu nie wymyslisz. @Aleks, żebysmy dobili do ilosci zakazonych grypą z ub roku to musimy dobic do ok 20 000 ludzi chorych dziennie.
A jakos pandemii gryoy nie ogłaszali





YYYY, że co ?
jakby każdemu kto w szpitalu umierał pobierali krew i badali czy nie ma grypy to chorych byłoby 30x wiecej
Pacz:
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828

luty 2020 821 653
Chłopie miesiac i prawie milion ludzi chorych. Gdzie co do czego a nikt nie dramatyzował. I te moje 20 tys mozna do kieszonischowac, bo tu wychodzi ok 30 tys dziennie !! To sa liczby zasługujace na miano pandemii.
Btw znam 2 osoby które olały grype i dzis maja wydolnosc serca rzedu 60 procent.
Zapewne z koncem roku poznam kilka kolejnych ktore beda miec podobne uboki od covida ale zwracam tylko uwage, że choroby są, były i beda.

mac044
Luk122 - tak łatają że pis nawalił 500mld długu w 2 lata ... na korona to się wzbogacili właśnie ci najbogatsi tacy jak bezos

Mam pytanie - ktoś tutaj na forum miał wykryty covid ?


lodzianin1 krzyczy jak poruszam tematy polityczne



To sprawdź ile było przypadków śmiertelnych z całego roku i porównaj tylko z październikiem ile osób zmarło z powodu covida.


COs namieszałem z cytatem
Wokół mnie zaciska sie petla chorych na covid.
W pracy siedziałem kolo kolezki co ma covid, w samochodzie jezdze z 2 gosciami u których u zon w pracy wykryto covid
Na razie twardo i oby z fartem ;)


Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2020-10-25 21:31:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy lekkomyślny cykl pomoc w odbloku

Następny temat

Paroksetyna + SAA

WHEY premium