SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

comeback.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
tutaj masz mega promo:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Mag_B6_do_1.2012-opis25904.html
sam lyknalem 2 paki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 505
Okej reasumując:

Mono
BCAA
Beta Alanina

Lecytyna
B-complex
Witamina C
Omega3
Olimp Chela MgB6

Mam nadzieje,że niczego nie pomyliłem ;) Szkoda, że nie zamówiłem wcześniej w waszym sklepie, tak to muszę szukać gdzieś na mieście ;p

Every day is good for trading! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
to calkiem inne produkty,osobiscie stosuje oby dwa produkty,zma na sen a cynk z witamina c po treningu na zbicie kortyzolu
magnezin 0,5 masz dobry magnez w tabletkach w dosc dobrej cenie,przy wyborze magnezu kieruj sie tym ile jest czystego magnezu w tabletce i zwroc uwage czy nie jest to tlenek magnezu bo w takiej formy magnezu nalezy unikac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
masz juz wszystko co potrzeba,dawkowanie rozpisal ci tomqu,powodzenia w cyklu bo zapowiada sie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
Cnotliwy... 15 lat a wsysasz połowę apteki... gratuluję rozsądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 505
Okej, wezmę tak jak wypisałem i przy dawkowaniu co mi podał Tomek. Jeszcze dopasować dietę na masę i można ruszać z cyklem ;) Pewnie nawet założę dziennik, w końcu to jakaś motywacja .

Every day is good for trading! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
załóż, będę śledził, wrzucaj jakieś filmiki ze sparingów i treningów A B-complex masz tanio w aptece. I mleczan magnezu, np. w kapsułkach rozpuszczalnych za 4zł to też syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 505
Chętnie bym wrzucił jakiś filmik z treningów, ale za bardzo nie ma kto filmować :) Wszyscy trenują. Podczas sparingów postaram się poprosić trenera o nagranie rundy. Za chwilkę wrzucę jeszcze tabelkę z wszystkimi suplami i dawkami, jakby było coś do poprawy to zawsze lepiej by to ktoś doświadczony zrobił :)

Every day is good for trading! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 505
Proszę do oceny.

Every day is good for trading! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
bcaa moze byc bezposrednio przed trenami
beta alanina w dnt moze byc jak masz kase
omegi bym chociaz jeszcze raz tyle dal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kozacki spalacz

Następny temat

Gainer

WHEY premium