SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coca cola...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
4 litry coli dziennie..człowieku..cukrzyk..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no alw chyba 0.5 coli dziennie moze byc? po prostru cole lubie no i mam zamiar dodoatkowo barc wapn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
4 litry dziennie
zdrowka zycze

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Coca cola powstala przypadkiem. Pewien typ szukal lekarstwa na kaca i wyszlo mu takowe cos. Receptura do dzisiaj ta sama, a moze jeszcze gorsza. Jak sie domyslasz czlowiekowi ktory chcial wymyslic lekarstwo na kaca przyszlo do glowy wyprobowac wszystkiego. Moze cie to dziwic, ale ziolek to on nie uzywal . To prawda co chlopaki pisza, ze jest to odrdzewiacz, powszechnie uzywa Coli do tych celow w Kanadzie. Ale skoro juz musisz to pic, unikaj coli light, jest jeszcze gorsza od pierwotnej wersji.

Mineralna niegazowana rulez

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Aha, przypomnialem sobie jeszcze... kiedys zrobili testy na Gornikach. Chlopaki napalili sie, bo pomachali im coca cola przed nosem jeszcze jak byla brand new w Polsce i powiedzieli ze darmo, ale musza tylko to pic przez jakis okres. Druga grupa, jakze poszkodowana, pila dla odmiany wode gazowana, a trzecia niegazowana. Jak mowia w biblii- ostatni beda pierwszymi. Typiarstwo od wody wyszlo powiedzmy bez szwanku. A polo-cocktowcy zostali odrdzewieni od srodka jesli wiesz oczym mowie

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
hehe a koncentrat coli mmm samo zdrowie przewozi sie go w stalowych skrzynkach z napisam SILNE ŻRĄCE i rozpuszcza w stosun ku 1:16000 to mowi samo za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
thx nie odbije bo nie mam anbona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
ja powiem tak,wielu kulturystow na rzezbie w koncowych fazach pije po 5-10 litrow coli badz pepsi ale light,bo niema wogole kalori co niektorzy chyba widze nie wiedza,na litr jakies 5-10 kalori jak pamietam,a pomaga kulturysta sie odwodnic bardziej o wiele jak picie wody,nawet slodkiewiecz doradzil mojemu znajomemu na konsultacjach pic pare litrow dziennie prze zawodami i sam pil tez bardzo duzo,nie to ze ja pije ale pisze jak jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Olimp

Następny temat

Co w szkole?

WHEY premium