SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić zeby na wycince nie sflaczeć:) prosze o pomoc i korektę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
gainer tez be na dietce (tak jak odzywki, ale coz kiedy nie ma innego wyjscia ...), owoce tylko po treningu i ewentualnie rano, generalnie warto sie trzymac jednej opcji ,jeszcze jakies pytania
Mnie sie w ogole odchudzanie nie kojarzy z niczym zdrowym ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
generalnie warto sie trzymac jednej opcji

o co chodzi?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak przyjmujesz pewne zasady, przeciez je sam nie wymyslasz, tylko kopiujesz od innych, to warto sie trzymac tego co wymyslili, poki nie dojdziesz do swoich wlasnych spostrzeżeń na temat wlasnego ciala.
Mam swoj wlasny poglad na temat "zdrowego odzywiania" i ma sie on nijak, do diet tu stosowanych, predzej jego wyraz mozesz znalezc w moich postach do ciezarnych i karmiacyh .
A w temacie diet "sportowych" jestem tylko passive repeater jednej z wielu opcji i nie mowie, ze sposob na mase (vel odchudzanie), ktory uznaje, jest najlepszy z mozliwych ale jest jednym z ... i ma "takie" zasady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak sama kiedyś do mnie ładnie napisałaś... Jak się lekko nagnie, tragedii nie będzie, przecież nie chcemy mieć BF 4% .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pewnie, wszystko zgodnie z własnymi wynikami, i pijąc piwo i wino, oraz jedząc całkiem spora ilość węgli da się chudnąc
Ja mowie zasady, jak wyglada to w rzeczywistosci to juz sprawa odchudzającego sie.
A wyższą szkolą jazdy jest stała korekcja swojej diety zgodna z postępem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190


zgodnie z obietnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Śliczne nogi . To dziara taka wielka jest?!

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190


a tak bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
większa wieksza...cały bok zajmujeale jeszcze nieskończona. dziekuję za mile słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
radosuaf co za bzdury piszesz ?

cukier (glukoza) ma IG 100 - jak nie wiesz to nie pisz, bo wprowadzasz nieświadomych ludzi w błąd

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Dieta do oceny - kazban

WHEY premium