SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić jak przygniecie nas 150 kg na klate?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
jak tak widze te wasze wpisy to nawet nie włączam tego filmiku jeszcze mi się odechce ćwiczyć

Ja kiedyś wróciłem z budy o 18:40 pojadłem sobie i przed 20 zszedłem do piwnicy poćwiczyć pomyślałem, że zrobie klatke 2 raz w tygodniu a co mi tam no i lajtowo dałem radę zrobić te 4 serie jednak potem coś mnie skusiło nałożyć tyle ile trzeba do rekordu i...trach...z tym, że miałem tyle sił, aby delikatnie przerzucić sztangę na brzuch i z nią usiąść to turlanie jakoś mi nie leży bałbym się, że sobie żeberka połamie :]

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Musisz turlać sztangę w okolice penisa, a potem energicznym spięciem mięśni zwieraczy i fujary zarzucić sztangę w powietrze, żeby doleciała spowrotem na stojaki

A co do tematu, ja raz w życiu turlałem po sobie sztangę Łebek wtedy jeszcze byłem to ciężar nie był duży :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
Ja tam sie na rekordy nie rzucam bez asekuracji, za duże ryzyko
Ale nie raz mnie przygniatało, najwięcej to było 90kg, no ale jakos dało rade Powolutku sie turlało sztange na brzuch... itd

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 530
Ayala - niezauwazylem tych nawiasow przy linkaczu. Ja chyba raz tez turlalem ale nie pamietam w sumie. Wiem ze jak mnie przygniotla to zawolalem jakiegos kolesia słowami "POMÓŻ" - zawsze ktos tam podbiegnie.
To bylo wtedy gdy sobie za mocno na klate opuscilem sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 636
ja widzialem jak dorosly facet, za***al se po 5kg na strone + gryf (15 kg) i jak robil skos w gore to mu spadla jedna piątka poczym przechylilo go na druga i spadajac z impetem rozbił lustro w siłowni w aqua parku, nie powiem smiesznie to wygladalo, nastepnym razem skorzysta z manewru turlania a nie zrzucania krazkow

>>>czarna e(L)ka<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
wuder
tylko raz w zyciu zdarzylo mi sie ze mnie sztanga przygniotla, paskudne uczucie, sam na silce cisza jak w grobowcu a ty lezysz pod tym zlomem i turlasz go sobie po klacie

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2144
To ja jestem chyba najwiekszym szczesliwcem tego temaciku bo mnie jeszcze nie przygniotla :P i sie ciesze bardzo... a tak wogle jak ja probuje pobic rekord (chociaz za czesto to mi sie nie zdarza :P ) to nigdy nie ide na silownie sam :) i tak radze reszcie zeby tez sami nie chodzili :p bo to faktycnzie mzoe sie zle skonczyc :D

www.pajacyk.pl 

bla bla bla

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Oh MY GOD ale spam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
niedługo ten post przegoni post seby

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
evilboy to zdarza sie nie tylko przy biciu rekordow, bywa ze w trakcie serii przeliczymy sie zrobimy o 1 powtorzenie za duzo i lezymy pod sztanga (w wersji samotnego cwiczenia)

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium