SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zjesc przed...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja na dietach i ćwiczeniach od lat....od 9 roku trenuje piłke nożną....obecnie jestem na diecie węglowodanowej....mam bardzo niski wypracowany poziom bf więc wykonuje dużo AERO....ja mam najlepsze efekty trenując w taki sposób

pon : 7 pobudka biore 2 kaps guarany + 3gramy Tauryny....7 30 AERO do 8 30.....rozciągam się biore KREATYNE 5gr i 9 - 9 30 posiłek.....a o 10 30 ide na siłownie i robie ogólnorozwojówke.....wracam do domu 11 30 biore węgle proste 0,5gr. na kilogram masy ciała + kreatyne i 1,5gr. Tauryny...i 12 - 12 15 posiłek....

wt : to samo jak w pon

sr : przerwa

czw : jak w pon

pt : jak w pon

sob : przerwa

itd

do tego jeszcze biore wapno , OMEGA-3 , cynk , Maxivit , chrom , tabaka na pobudzenie przed biegiem ....jem dużo zielonych warzyw , pije bardzo dużo wody oraz zielonych , czerwonych , miętowych herbatek i co najważniejsze mam DIETE.....trzymam około 2gr białka , 1 - 1.5 tłuszczy a węgle zaleznie od tego co robie...

cel: mam bardzo niski bf. i to jest taka bezsensowna walka bo raz mi przybywa , raz spalam to aero mięśnie brzucha bardzo dobrze widać :)
hmmm co jeszcze dodać aaa na brzuch obecnie robie A6W tzn. Szóstka Weidera,

może napisze co JEM :)

jeśli chodzi o białko to:

Sery twarogowe chude , czasami półtłuste bo zawierają więcej witamin , jajeczka - staram się jeść gotowane, rybki np. tuńczyki w sosie własnym , makrelka od czasu do czasu , dużo kefirów , jogurtów naturalnych , maślanek , piersi z kurczaka/indyka, mleczko do owsianki.....odzywek białkowych nie biore bo o wiele lepiej zapewnić sobie to wszystko z pożywienia (zdrowiej , smaczniej).

tłuszcze:


oliwa z oliwek extra virgin to moim zdaniem podstawa, orzechy włoskie najwięcej w okresie szkolnym , pestki z dyni podobnie , tłuste ryby , jajka , między posiłkami lubie sobie podjeść łyżke siemia lnianego i długo mielić w buzi :), no i OMEGA3 mam w kapsach , biore 2gr do śniadania.

węglowodany złożone :

zawsze dysponuje dużą różnorodnością....kasza kuskus , kasza gryczana , kasza jęczmienna , makaron razowy , ryż paraboiled , ryż brązowy , grahamki , chlebek razowy , płatki owsiane , czasami jęczmienne , jakiś owoc , dużo warzyw (w 90% są to zielone warzywa : szpinak , sałata , kapusta , brokuły, kalafior , ogorek , ale rowniez pomidorek , rzodkiewka do twarozku i inne


węgle proste :

spożywam odrazu po siłowni : niestety Carbo nie mam ale za to chwale sobie glukoze oraz miód....kiedyś jadłem wafle ryżowe ale nie polecam.....do owsianki porannej jak mam ochote na słodkie to wrzucam rodzynki lub suszone morele.


inne: duzo przyprawiam : chili , sól , oregano , pieprz , i inne ostre....unikam tylko KNORów i innych które zawierają CUKIER




Innych rzeczy prócz tych które wypisałem nie jadłem od lat, twardo trzymam się swoich celów....nie chodze głodny bo moim zdaniem bezsensu diety kiedy chodzi sie godnym i osłabionym....jak mam ochote na coś słodkiego to własnie do owsianki morele suszone , rodzynki jak napisałem ,
Jak nie moge wytrzymać i jestem głodny to dodaje do diety np. dodatkową porcje ryżu...bo głównie chodzi się głodnym i osłabionycm z braku węglowodanów.


MAM NADZIEJE ZE TEN ARTYKUŁ BEDZIE POMOCNY DLA WIELU OSOB - DLATEGO TEZ GO NAPISALEM.....JAK MACIE JESZCZE JAKIES PYTANIA TO PISZCIE

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
głodny i osłabipny z braku węglowodanów hmm co do głodu to ok ale co do osłabienia cześciej jest tak że z braku witmain i minerłów jest przyczyną, bo masa ludzi albo nie zażywa witmain sentetycznych albo zażywaj te z hipermarketów musujące które często są do dupy jeszcze jak jad na redukcji to czasem jest mega niedobór witamin i minerałów


EDIT: rothen pomyśl o carbo zamiast glukozy bo sobie możesz costm z insulina popier... a carbo cie taniej wyjdzie niż glukoza przecież i owiele smaczniej



Zmieniony przez - buby77 w dniu 2005-07-27 15:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a jaki cel tych aerobów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
nie to ja sobie zejde z tej diety za niedlugo bo glodny wlasnie chodze czasem... troszke przerobie i zaczne za miesiac

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
podtrzymanie niskiego BF

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a i zenon to pokaż mi diete jaką masz albo najlepiej napisz na gg 3909436 ja coś doradze i pomoge:) Bo nie ma sensu żebyś chodził słaby i głodny

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
odezwe sie na gg za jakies 2 tyg ok? bo za niedlugo wyjezdzam na oboz a po nim bede potrzebowal diety nie na redukcje tylko na utrzymanie wagi

z gory dzieki

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oki czekam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
aha! rothen - SOG

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jecie dziennie twarogu?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium