SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co przed Bieganiem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hm...oki dzięki moze kiedys wciele w zycie ten koktajl:P Moze jutro z wodą sprobuje..kawa odpada jak juz mówiłam,nie przejdzie mi przez usta:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 210
to moze zamiast kawy tabletki z kofeina? rozpuszczasz w wodzie jak wapno, w smaku sa swietne, przynajmniej te, ktore sama kiedys bralam... i daja wiekszego kopa niz filizanka kawy... za 10 tabletek placilam kiedys okolo 5 zeta... nie wiem tylko jak z ich szkodliwoscia/nieszkodliwoscia na organizm... niech sie ktos madrzejszy wypowie

-----------------------------
w ujemnej czasoprzestrzeni i dodatnim duszoczasie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
oo cinnamon to nie jest taki głupi pomysł wrecz swietnie rozwiazanie jak dla mnie..:)
Takze prosze kogosc zeby cokolwiek mi o nich powiedział...z gory dzięki:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
sorka ..jeszcze pomęcze...dzis przed biegami poszłam kupic taka kawe..
2 w 1...mleko i kawa..no i to moge pic bo nawet dobre..moge sobie takie saszetki kupywac

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
zdecydowanie nie polecam...obie wersje: 2 w 1 (bez cukru, ale za to z paskudnym proszkowanym sztucznym mlekiem dosładzanym Bóg wie czym, ze o konserwantach nie wspomne) jak i 3 w 1 spowodują co najwyżej po pewnym czasie dolegliwości ze strony żoładka. Jeszcze raz zachęcam do zwyklej, czarnej kawy, ewentualnie zielona herbata lub guarana.

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
guarana przed porannymi aero rządzi :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
a gdzie ją moge kupic.. i za ile przede wszystkim

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz kupic kofeine w sklepach z odzywkami i suplami ok 50zl Prolaba lub Kazeina.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
A nie myślałaś np o napojach energetycznych. Wiem że pije się je raczej po wysiłku ale z rana po nocy i wcześnie zjedzonej kolacji chyba ci nie zaszkodzi. Jedyny problem to ich cena, ale sś wyjątki np izostar w tabletkach rozpuszczalny w wodzie jest o wiele tańszy niż zwykły. Jak powiedziałem cos żle to mnie zbluzgajcie PoZdRo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hm..a co myslicie o takim napiju co teraz wszedł na rynek o nazwie "Fit" ten z L-karnityna;D coprawda jest on owocowy ale..no nie wiem.
A i jeszcze jedna rzec..przychodze z biegów ( 40 min) i jesc po 20 minutach czy po godzinie?? bo gdzies czytalam ze ktos jje po godzinie ( chyba Rothen sie gdzies wypowiadał) i ma miazdzace efekty..czy to zalezy od ogranizmu czy wogole nie ma znaczenia:>
Pozdrawiam

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dieta :/

Następny temat

Nisko ww czy nie ? opłaca się ?

WHEY premium