SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co lepsze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mi ktos poradzic co lepiej kupic ultra ripper czy thermo fat burner???
chce schudnac około 15 kg???
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
wracasz znowu do tego samego, już wszystko co miałem do napisania - napisałem

ale dobrze, napiszę Ci - Thermo Fat Burner Treca (o ile o ten chodzi) zawiera :

Guarana - 275 mg (55 mg kofeiny - odpowiednik 1 filiżanki kawy)
Garcinia Cambogia - 250 mg
Green Tea - 150 mg
Winian L-karnityny - 50 mg
Chrom - 70 mg
Jod - 50 mg

czyli kofeinę, zieloną herbatę (wyciąg), HCA o miernej skuteczności, L-karnitynę w niedziałającej ilości plus dwa mikroelementy dostępne w zwykłych multiwitaminach

można to jeść bez szkody dla zdrowia, zaszkodzić nie zaszkodzi, a czy pomoże zależy od diety i ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
napisz cos wiecej o sobie.staz,dieta, etc.

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
i wystarczy ze załozysz posta w jednym dziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem na diecie 1000cal i aeroby 3xtyg + basen3x
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam lekturę : https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=128699&x ,

i zmianę diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam tyka!Przeczytałam twoj artykuł[https://www.sfd.pl/temat123288/]
mam tylko jedno pytanie.<"Branie efedryny jako "dopalacza" na treningach bez wczesniejszego wyrobienia sobie tolerancji na jej uboczne działania jest błędem">po jakim czasie orgnizm moze zaczac tolerowac efedryne???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie myśl nawet o tym dopoki nie ułożysz racjonalnej diety bo branie efedryny na diecie 1000 kcal może się źle skończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Efedryna to bardzo silny środek .Trzeba z nim uważać .
Ja moge dać tylko kilka rad do jego stosowania .

Dawkowanie :
1 tydzień - 1 tabletka .30 min przed treningiem .30 min po lekkim jedzeniu .Czyli 1 h przed treningiem coś zjeść z węglami .Ja jadłem kanapkę z czarnego chleba z polędwicą .
2 tydzień - 2 tabletki .Albo 1 tablętke rano i przed treningiem ,albo 2 przed treningiem .1 opcja mniej się będzie chciało jeść ,2 opcja większy power na treningu .
3 tydzień - 3 tabletki .1 rano ,2 przed treningiem.
4 tydzień - 4 tabletki .2 rano ,2 przed treningiem .Lub 1 rano ,3 przed treningiem .
5,6 itd. tydzień tak jak 4 .Z tym ,że nie robić za długich cyklów .
Organizm musi odpocząć w końcu i z czasem działania efedryny zaczyna spadać .Później 2-3 miesiące przerwy i znów można robić cykl .

Kończenie cyku :
4,3 dzień przed końcem - 2 tabletki
2,1 dzień przed końcem - 1 tabletka


1.Zawsze zjeść coś 30 min przed braniem efedryny .
2.NIE BRAĆ Z WITAMINAMI
3.W razie dolegliwośći odstawić efedryne na dzień i zacząć brać mniejsze dawki .
4.Jeżeli trening jest rano ,to 2 dawkę należy wziąść po południu .
5.Efedryna ma długie działanie .Nawet do 6-8 godzien .
6.Nie brać efedryny na wieczór .Bo nie zaśniecie .

Skutki uboczne :drżenie rąk ,depresje ,"humorki" ,suszenie w gardle ,zlodowacenie kończyn i sporo innych .Tak więc trzeba się dobrze zastanwić czy chce się zacząć .Mogą wystąpić wszystkie objawy ,może nie wystąpić ich wcale .

U mnie pojawiły się ,depresje ,humorki i suszenie w gardle .

Działanie :hamuje apetyt ,przyśpiesza bicie serca przez co zwiększa spalanie kalori .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pisz rzeczy o których nie masz pojęcia (lub nie przepisuj z innych stron na necie).

Dawkowanie jakie podałeś powyżej to bzdura, podobnie jak i informacja o krótkich cyklach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyka to co ty mi radzisz?co mam znienic ;napewno diete ale na jaka??i aby brac efedryne jak powinnam ćwiczyc czy to co mam wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radzę ułożyć sobie dietę według wskazówek zawartych w tych postach:

https://www.sfd.pl/temat64042/ ,
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657 ,

Ułożyć plan treningowy zawierający ćwiczenia aerobowe 3-4 razy w tygodniu po 30-40 minut na początek, plus jeśli jest taka możliwość trening siłowy, na przykład korzystając z tego postu:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109475 ,

Dać kilka tygodni szansy takiemu treningowi i diecie i obserwować efekty.

Jeśli będą zadowalające, kontynuować. Jeśli nie - zastanowić się co jest nie tak i wtedy dopiero sięgać po ewentualne suplementy, niekoniecznie zresztą po efedrynę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc do kalkulatora i diety do thermy:-))

Następny temat

Cwiczonka

WHEY premium