SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clout x2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
Cześć, mam zamiar się wspomóc stackiem kreatynowym- celem jest wytrzymałość i troche siły nie chce zalania ani zwiększenia wagi. Wymyśliłem sobie 50 dni na cloucie. Trening wygląda tak mniej więcej cały rok: 6 dni treningowych w tygodniu. Rano przed śniadaniem godzinny bieg/skakanka/rower i tu różnie trening tlenowy, beztlenowy czasem interwały lub zwykłe rozruszanie jak jestem porozbijany czy przemęczony. Kolejny trening koło godziny 18 muay thai na sali typowy czasem siłownia, trwa od 2do 3godzin. Wymyśliłem aby dwie porcje dziennie szamać pół godziny przed kazdym z tych treningów. Wybrałem clouta bo kiedys miałem do czynienia i fajnie działał bez pompy i nabierania wagi. Co myślicie?

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mysle, ze pomysl ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Ja sie nie zgodze bo to nie oplacalne lepiej kupic 2x Xtreme creatine orotan tanszy 2x a taki sam efekt bedzie tyle z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tlko co ma pojedyncza forma do stacka, gdzie clout akurat ma dodatki bardzo fajne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2172
Clout jest kozak, brałem go z mono i efekty były najlepsze ze wszystkich cykli jakie miałem i nie był to mój pierwszy cykl tylko o ile dobrze pamietam 4. Myśle, że jak wrzucisz 2 puchy to sie nie zawiedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Co ma p.forma do stacka ? Cena a efekt taki sam :) ale jak wolisz placic 2x tyle za jedna puszke bo masz cos tam dodadkow no to spoko jak dobrze pamietam clout ma malo w porcji kreatyny orotan :) Kaizen "xtreme creatine orotan" ma 6.26 Kwasu orotanowego w porcji :) tyle z mojej strony a kolega wyzej Mnie rozmieszyl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Nie będę zakładał nowego tematu od pon też będę brał clout i takie pytanie rano robie areoby na czczo przed biore bcca + kawa czy brać clout razem z bcca czy po sniadaniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Pomysl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
dzięki, zostanie więc tak jak pisałem 2x Clout. Jak jeszcze jakieś uwagi to prosze pisać.

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
IMO - patrzac pragmatycznie na kponcowy efekt - w stylu sila/masa - to mozna w zasadzie trwac przy mono

jesli kogos interesują jeszcze inne parametry jak chocby wrazenia treningowe, sampoczucie, wytrzymalosc tlenowa, subiektywnie pojmowana regeneracja - tojasne ze stacki to wybór lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...a komu na tym nie zależy?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na mase, Carbo, kreata,biało jakaś podpowiedź

Następny temat

Pomoc w stosowaniu odzywek

WHEY premium