SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clomid, hcg, czy hcg i clomid jak i kiedy brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 81
Witam mam 33 lata , pierwszy cykl testestorenu i metanabolu brałem w wieku 17 lat , młody niedoświadczony naiwny , nie brałem odbloku bo nie wiedziałem ,
kolejny cykl w wieku 30 lat 10 ml testosteronu 10 sustanol i 20 decki .

Teraz mam zagadkę . miesiąc temu zakończyłem cykł 30 ml testosteronu długiego i 30 ml decki .
głupieje na forum już każdy mówi co innego ..

Skończyłem brać clomid 24 tabletki 50 mg dziennie przez 24 dni .
Mam jeszcze hcg . Jak je brać co ile dni ? czy najpierw powinienem wziąć clomid czy hcg .

Najważniejszy problem jaki mam to spadek libido i słaby wzwód :(

proszę o podpowiedz b0 słyszałem wiele opcji .. począwszy od clomidy po hcg dawkowanie codziennie po 1 ml , raz na 3 dni , raz na 5 dni . nie wiem już jak mam co wziąć żeby wszystko wróciło mi do normy ... przed ostatnim cyklem mogłem uprawiać sex kilka razy dziennie , teraz mam mały problem ze wzwodem mam nadzieje że przejściowy
proszę o pomoc osób które znają się na tym a nie nowicjuszy którzy powtarzają głupoty
mam 33 lata
waga 85 kg
wzrost 182 cm
brałem zastrzyk co 4 dni , 1 ml testosteronu, 1 ml deki i tak po 30 ml każdego łącznie
w trakcie cyklu brałem symex
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Badanie przed cyklem badanie po cyklu? Pierwsze idzie hcg. https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 81
to teraz nie brać hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 81
tak czy owak z badaniami czy bez odblokować się trzeba ? bolą mnie cycki czy po zakonczeniu cyklu może wystąpić ginekomastia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
33 lata i podejście jak 18latek branie się za doping bez podstaw to tak jak by bez prawa jazdy jeździć tirem
Heh ale mi się porównanie wymyśliło;)
Bez obrazy ale to naprawdę zero miałeś wyciągnąć wnioski jak zrobiłeś cykl w wieku tam 17 lat i nic
Hormony pewnie rozhefane clomid przed hcg no masakra
Leć do labu rób badania i w tedy diagnoza
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Nic już nie bierz tylko zrób badania wrzuć z ankieta . Kolega wyżej ma racje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205529
kamil444k
tak czy owak z badaniami czy bez odblokować się trzeba ? bolą mnie cycki czy po zakonczeniu cyklu może wystąpić ginekomastia ?


Zeby Ci pomóc musimy przynajmniej znać wyniki poniższych badań:

testosteron,estradiol,prolaktyna,lh,fsh

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na tropie

Następny temat

hcg dawkowanie

WHEY premium