SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciśnienie w wieku 18 lat !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
hahaha jaki zal. po pierwsze to nie na tych co ich spotkalem mam wiedze tylko na podstawie tego co wiem o calym przemysle medycznym ale takiemu ignorantpowi nie bede tego tlumaczył. takim wlasnie ludzia jak ty wmawia sie ze przez jajka maja cholesterol, a przez cukier sa otyli. o tekstu o ojcu nie zrozumiales nawet to swiadczy wlasnie o tym ze nie powinienes radzic innym bo za malo rozumiesz jeszcze jak na swój wiek. zaprzeczyles wlasnie bo napisales ze ma nie cwiczyc i sluchac lekarza a potem ze koledze przeszlo i ze cwiczyl. ty mi nie bedziesz dyktowal do czego mam wracac doktorku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
hahaha jaki zal. po pierwsze to nie na tych co ich spotkalem mam wiedze tylko na podstawie tego co wiem o calym przemysle medycznym ale takiemu ignorantpowi nie bede tego tlumaczył. takim wlasnie ludzia jak ty wmawia sie ze przez jajka maja cholesterol, a przez cukier sa otyli. o tekstu o ojcu nie zrozumiales nawet to swiadczy wlasnie o tym ze nie powinienes radzic innym bo za malo rozumiesz jeszcze jak na swój wiek. zaprzeczyles wlasnie bo napisales ze ma nie cwiczyc i sluchac lekarza a potem ze koledze przeszlo i ze cwiczyl. ty mi nie bedziesz dyktowal do czego mam wracac doktorku.

To teraz patrz jak jade z Tobą synku..

Po pierwsze. Słowa "Żal" nie używa się zaczynają zdanie i nie pasuje ono do kontekstu wypowiedzi. Jest to typowy slang gimbusiarski i gimbusow ktorych IQ jest rowne nogi od krzesla. Żal to moze byc najwyzej mi ludzi takich jak Ty.


O przemyśle medycznym to Ty masz takie pojecia jak o cyckach kurzych. Jestes mlodym synalkiem laikiem i nawet nie stałeś obok medycyny. Zwiewaj lepiej lekcje odrabiać.

Co do jajek i cholesterolu oraz otylosci i cukrze to nie chce mi sie nawet komentowac. Widocznie trafiles na lekarzy ktorzy byli takimi samymi lekarzami jak Ty czyli żadnymi.

Moze Tobie tatus wmawia takie rzeczy ja znam SETKI lekarzy i sam nim jestem i nigdy w zyciu nie powiedzialem nikomu ze mają wysoki cholesterol całkowity od spozywania nabiału. Próbujesz wiec wsadzic w moje usta cos czego nie mowilem i co zaslyszaleś od pseudo-lekarzy nieuków albo swojego ojca (pewnie też nieuka skoro ma syna ktory jest tak na bakier z ortografią)

Piszesz LUDZIĄ zamiast Ludziom. To juz mowi wszystko o Tobie. Powinienes jeszcze zachowac honor i juz wiecej buźki nie otwierać bo sie tylko pogrążasz.

zaprzeczyles wlasnie bo napisales ze ma nie cwiczyc i sluchac lekarza a potem ze koledze przeszlo i ze cwiczyl.

Oh Ty tumanie

Jedno z drugim nie ma nic wspolnego i nawet szóstoklasista na teście zaznaczyłby tu "Oba zdania prawdziwe bez związku logicznego"

Pozwalanie na wypowiadanie się takim ASOM w tym dziale jest wielkim błędem i trzeba bedzie administratora powiadomić bo dział "humor" jest gdzie indziej.

Zmieniony przez - Tannhauser w dniu 2014-04-02 16:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
a ja cie zniszcze jednym zdaniem natwet nie czytajac twoich wypocin. ja jestem lakikiem jak twierdzsz a lekarze i ty sie super znacie ok... tak sie znacie ( ty i lekarze ) ze coraz to wiecej osób na swiecie chorujena coraz to gorsze choroby to jest dowód na prawdziwosc moich słów, a malo tego ja tysiace przypadków ludzi którzy lekarzy unikaja jak ognia a są zdrowi az do poznej starosci. zreszta temat jest o nadcisnienieu a ne o mnie i tego sie czymaj. widac ze nadepnolem ci na oddcisk bo sie zagotowałeś. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
coraz to wiecej osób na swiecie chorujena coraz to gorsze choroby to jest dowód na prawdziwosc moich słów,

Synku...Ty nie rozumiesz teraz jeszcze tego co piszesz. Ale jak zrobisz jakieś wykształcenie, zmądrzejesz kiedyś to wrocisz do tego tematu i zobaczysz jak kurevsko przykro Ci będzie ze kiedys byles taki glupi...CHcialem odpisać na to co powyzej napisales o tych coraz wiecej chorych na gorsze choroby ale Ty nie zrozumiesz tego i nie jestes partnerem do takich dyskusji.

I to nie jest ŻADEN dowód na jakąkolwiek prawdziwość Twoich słów, chłopie . Do jakiej to szkoly chodzisz przyznaj sie bo jak powiesz ze wyżej niż gimnazjum to ja założe sprawe dyrektorowi tej szkoly że tak haniebnie zarządzą swoją placówką .

zreszta temat jest o nadcisnienieu a ne o mnie i tego sie czymaj. widac ze nadepnolem ci na oddcisk bo sie zagotowałeś.

Ok. Będe sie CZYMAŁ !!! Obiecuje.

I tak...rzeczywiscie zagotowalem się bo gimnazjalista ktory jutro na 8:00 ma lekcje (i pewnie dostanie JEDYNKE) "NADEPNOŁ mi na odcisk..."


Jesteś prawdziwym wojownikiem. Dawno nikt mnie tak nie sponiewierał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3538
no dobra, moze jednak porozmawiajmy na temat.
Czy ćwiczenie małym cieżarem, unikanie martwego ciagu i przysiadu (robienie zastepczych cwiczen ) nie zrobiłoby krzywdy?
Do tej pory nie odczuwałem zadnych objawow spowodowanych cisnieniem, czasem głowa boli ale nie narzekam, nigdy nie biore nawet tabletek na bol głowy.

Czy może ćwiczyc własnym cięzarem ciała?
Drązki,pompki itp.
Nie zależy mi na masie 140kg a na sylwetce ;)
łapka 40-42cm i ładna rzeźba mi wystarczy
Wzrost 175/74kg (bylo 80kg :D )

Zmieniony przez - mustasj w dniu 2014-04-02 17:17:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
powtórze jeszcze raz,najlepiej udaj sie do lekarza sportowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
Bierz leki jak kazal lekarz. Pojdziesz za jakis czas na kontrole i zobaczymy czy będzie mozna odstawic leki i czy sprawa sie unormuje.

Czy może ćwiczyc własnym cięzarem ciała?
Drązki,pompki itp.
Nie zależy mi na masie 140kg a na sylwetce ;)
łapka 40-42cm i ładna rzeźba mi wystarczy
Wzrost 175/74kg (bylo 80kg :D


Chłopie, takie coś mozna zrobić w ciagu roku czasu zaczynając od zera. W twoim wieku przyrosty są spektakularne. Poczytaj o treningu kalistenicznym i treningu domatora.

Z tej strony w historii SFD skorzystały DZIESIĄTKI tysięcy ludzi i wielu z nich porobili spektakularne sylwetki http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

A jak sie uprzesz na siłownie i "dźwiganie" to skonsultuj tak jak Ci radzi nasz forumowy profesor medycyny shadow777 z lekarzem medycyny sportowej ale on raczej nie zaleci Ci martwych ciągów i przysiadów ze sztangą, to zapewniam Cie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Miałem problem i już nie mam ;) będąc w szkole średniej dowiedzialem się ze mam wysokie ciśnienie , nastąpiło to chyba z powodu ze w bardzo krótkim czasie przytyłem około 20 kg :P teraz mam 20 prawie 21 i mam niormalne wiecej sportu ustabilizowałem wage lepsze odzywianie i jest git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
A nie mówilem ?

Juz ja sie wezme za ten dzial i chocby to miala byc ostatnia rzecz w moim zyciu zabiore mozliwosc wypowiadania sie w dziale zdrowie gimbusom i ludziom o wątpliwym intelekcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
brawo kdm i tak powinno byc dobra miska i powrót do treningów a nie słuchanie rad osób nie majacych wogóle pojecia o niczym i siedzenie na tabletkach do konca zycia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ramienia

Następny temat

Asymetria ciała,nierówne barki

WHEY premium