SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciśnienie w wieku 18 lat !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
A ja stane za Tannhaser'em - Bo jednak zdrowie jest zdrowie i jak ktoś kto się zna mówi bierz tabletki i nie ćwicz to Ty grzecznie bierzesz tabletki i nie ćwiczysz - Oczywiście ja bym przeszedł się do kilku lekarzy.

To że KDM zrzucił pare kilo i ustabilizował sytuacje to nie znaczy że ćwiczenia i "dobra miska" pomogą autorowi tematu.

RADA: Idź do prywatnego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
brawo kdm i tak powinno byc dobra miska i powrót do treningów a nie słuchanie rad osób nie majacych wogóle pojecia o niczym i siedzenie na tabletkach do konca zycia.

Po tej wypowiedzi trzeba bedzie zglosić do administracji tego pacjenta bo tak byc nie moze zebyt ktoś niepełnosprawny intelektualnie udzielal sie w tym dziale mając poziom kogoś kto nie ukonczyl szkoly podstawowej i jest na forum 6 dni.

Kazdy przypadek jest inny, pisalem ze z wiekiem moze to przejść a Ty TUMANIE pisząc zeby pilnować miche i wracać do dźwigania osobie z nadcisnieniem po prostu pokazujesz ze nie masz zielonego pojecia o czym piszesz i stwarzasz zagrozenie dla innych uzytkownikow forum oraz kolejnym pokoleniom ludzkosci bo potencjalnie jestes nosicielem wadliwych genów odpowiedzialnych za myslenie.



Zmieniony przez - Tannhauser w dniu 2014-04-02 18:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
najwieksze zagrozenie to stwarzaja lekarze. poraz ostatni pytam : skoro tak wspaniale leczycie to czemu do groma coraz wiecej ludzi choruje na coraz gorsze choroby?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1625
Szykuj sie do zbanowania konta bo tak bedzie niebawem.

Tak glupiego uzytkownika nie spotkalem jeszcze na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
shadow777
najwieksze zagrozenie to stwarzaja lekarze. poraz ostatni pytam : skoro tak wspaniale leczycie to czemu do groma coraz wiecej ludzi choruje na coraz gorsze choroby?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rozumiem ze nie wierzysz w magiczne działanie parecetamolu/ibuprofenu i jak Cie napi****la głowa to idziesz na siłownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
no nie jest zadne magiczne działanie, tylko blokuje chwilowo OBJAW a niczego nie leczy. nie bede dyskutował z 17 latkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Ja doskonale znam działanie tych leków, jak również kwasu acetylosalicylowego, czy też bardziej skrajnych jak morfina.
Jednak nie odpowiedziałeś na pytanie... I to chyba jedyna mądra rzecz z Twojej strony (bo byś się tylko pogrążył) - Już nie odpowiadaj, teraz nie chce :D

Ostatni argument jest co najmniej żałosny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3538
No nic, bede musial isc do innego lekarza poradzic się.
Co do bolu glowy- to miewam ale go ignoruje z przyzwyczajenia :D
Moja doktor mowiła ze predzej zwiekszymy dawke tabletek niż je odstawimy , wiec bedzie ciekawie, poki co cwicze ale lżej, zamiast wyciskania robie pompki, zamiast duzych ciezarow robie malutkim ciezarem duzo powtorzen :)

Zmieniony przez - mustasj w dniu 2014-04-02 19:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Dzięki shadow777 ;) mustasj napewno zmięn diete ja odrazu odrzuciłem moje przyzwyczajenie jajecznicze z boczkiem na śnaidanie , zmieniłem diete i odzywianie na zdrowsze , spaliłem troche fatu podskoczyło mi trochę muskulatury czuję się lepiej i ciśnienie mam w normie , postaw na sport i też Ci sie uda (napewno coś się poprawi). Skup się nie na poprawianiu siły tylko na zbijaniu kg, rzeźbie cwiczeniach ogólno rozwojowych więcej biegania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
czyli wyszło jak zawsze ze mialem racje zeby udac sie do innego lekarza sportowego i tak autor postanowil. dobra decyzja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ramienia

Następny temat

Asymetria ciała,nierówne barki

WHEY premium