SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chlanie a silkowanie;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Ja piję średnio 1-2 piwka na 2 tygodnie.
Nie uważam, żeby odpuszczanie alkoholu było w moim przypadku konieczne, bowiem nie liczę na jakieś niesamowite osiągi. Ćwiczę dla zdrowia i żeby nie wyglądać jak chucherko... yyy... znaczy jak teraz :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Wiec tak...z ronych powodow ostatnie 2 tygodnie byly na silce raczej kiepskie.Za to co piatek z kumplami z grupy do pabu.A ta, 2-4piwka.
Ktos powie:no tak,ale albo silka albo picie,tylko,ze to od jakiegos czasy tak naprawde moj jedyny kontakt ze swiatem,bo pozatym to tylko kraze dom-uczelnia.
No i spodziewalem sie spadkow na silce,a tu mila niespodzianka...jest dokladnie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
heh najlepsi sa kolesie co mysla ze jak robia cykl na mono i sie raz naje*ia to odrazu wszystko im spadnie , ja cwicze regularnie , trzymam w miare dobra diete ale raz na 2-3 tygodnie trzeba sie pobawic , poza tym jak robilem cykl na mono to w trakcie dwa razy sie nachlalem z tego raz naprawde konkretnie a efekty i tak byly na duzy "+"
rozumiem silka itd ale ja nie chce za 10 lat zalowac straconej mlodosci , duzo osob przesadza i traktuja silownie co najmniej jakby mieli za pare miechow start na MP

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
heheh z jednej strony to prawda lecz najwazniejsza potrzeba w naszym zyciu jest potrzeba samorealizacji w tym przypadku moze to byc ksztaltowanie swojego ciała i to daje niekturym szczescie mój przypadek, a niektorym poprostu urozmaicenie nudnego zycia :]

Time is on my side

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Raz na ruski miesiąc możesz sobie walnąć jakieś bronki na przeczyszczenie nereczek ( dobrze im to zrobi ). No ale bez przesady

Pozdrawiam Daneku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz mówie.
Jeżeli nie zamierzacie być zawodowymi kulturystami to nie ograniczajcie się!! Jak ja widziałem ludzi, którzy nie pili bo byli na cyklu kreatyny, a o diecie w ogóle nie myśleli to mi się płakać chciało.

Ja żyje pęłnią życia i jestem zadowolony, mam w dupie jakieś zakazy. Życie jest za krótkie, żeby sie ograniczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
no wiadomo , ktos moze nieodczuwac potrzeby picia i jest wszystko o.k , problem moim zdaniem pojawia sie jak dlugi czas nie byles na melaznu , znajomi chca cie wyciagnac na impreze i masz wielka ochote ale sobie odmawiasz bo sie boisz ze spadki beda
dwa slowa : BEZ PRZESADY

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
inna sytuacja jest taka, że to głównie sezonowcy strasznie afiszują się z niepiciem podczas ćwiczenia .

Poćwiczy taki 3 miesiące bez picia, potem będzie chlał co 2 dzień i tyle w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
a ja juz ****a nie wiem co robić,z jednej strony dziewczyny,kumple,muzyka itd a z drugiej siłka,masa i masa i masa....co zrobie jakies 1-2kg to zaraz spadaja ja pie**** to zycie nie ma sensu

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3926
ja niewiem czy jestem w temacie ale niema jak winko "angello" za 4,20 boskie wchodzi jak carbo owocowe:D trzeba od czasu do czasu popic a nie tylko martwic sie o miesnie nawet kiedys byl wywiad z mariuszem pudzianowskim i sam powiedzial ze od czasu do czasu wipije sobie zeby sie odstresowac itp

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własna profesjonalna siłownia

Następny temat

Numer Listopadowy

WHEY premium