SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chlanie a silkowanie;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
mam do was takie pytanie, bo dopadly mnie takie przemyslenia...

wypowiadajcie sie jak to u was jest z alkiem a chodzeniem na silke?
tzn jak czesto pijecie (wzglednie ile macie lat) czy tylko na imprezach,
czy jak juz pijecie to zawsze ostry sztrom, co pijacie?

czy czujecie ze ma to bardzo negatywny wplyw na wasze cwiczenia na silce

bo ja mam tak ze raz w tygodniou (sobota) to na bank musze dac porzadnie w palnik (wodka+browary) bo poprostu nie potrafie sie inaczej na imprezie bawic:/ czasem zdrza mi sie tez, ale racze jrzadziej drugi raz w tygodniu:(...

normalnie nie pijam np piwka wieczorkiem albo cos takiego, bardzo rzadko...

ogolnie rzecz biroac to kazdej niedzieli po imprezie mowie sobie "dobr teraz np 60 dni bez alku i ostro cwicze...." no ale przychodzi koleny weekend...

kurde u mnie to taka ciagla walka sam ze soba 3 razy w tygu silka, sobota bomba... troche mnie wkur*ia...

moze temat z dupy jak cos to skasujcie ale moze podzielicie sie swoimi przemysleniami.

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 890
To też nie jest problem. Zależy jak podchodzi do tych spadków, bo 1-2 piwa na pewno nie zaszkodzą. Inna kwestia gdy ten 'co boi się spadkó' wie że jak zacznie to puści dopóki nie zaśnie. Wydaję mi się że wtedy taka obawa jest uzasadniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Bylo wiele razy, wpisz w szukajce alkohol albo alkochol (niektorzy mysla ze pisze sie przez CH ) picie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo chlanie i albo silkowanie, droga wolna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja chleje i cwicze na silowni od 3 lat i co mam teraz przestać pić :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja prawie w ogole nie pije i zyje

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4615
ja sie musze czasem odstresowac, zupelnei na trzezwo nie da sie zyc Przynajmniej wg mnie:) A odstresowacze sa juz rozne - zielone, % , raz na ruski rok jakas pigulka itp. Spadki sie odrobi

Nowe konto - technoboy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
tez co jakies 2 tygodnie ostro pije
niema co w weekend trza zaszalec... zwałowac wieczorem w sobote przy kompie jedzac tunczyka no soryy.. :D
teraz jestem na krecie, ciekawe czy sie naj*** oficjalnie chce miech bez picia wytrzymac ale obsiawiam 90% ze niedam rady :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Looolek powiedz po***** ci kreatyna jak chcesz pić. Wk***iają mnie ludzie któży piją co tydzień i płaczą że im nie idzie. Ja pije bardzo żadko, jakoś mnie to nie rajcuje.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
ja jak w ciagu tygodnia tez jestem "twardy" i mowie ze w ten weekend nie pije... ale przychodzi sobota... muzyka, impreza, znajmoi, klimat to nie potrafie sie bez szturmiku...

juz probowalem jecgac pare razy na impre fura, ale zasze konczylo sie tak ze pilem w koncu a auto zostawialem i odbierlaemn na drugi dzien albvo znajdowalem kierowce...

traz mam wlasnie zamiar walnac kretke i zrobic 50 dni zero alku...
oj bedzie ciezko ale jak jzu weme kretke to nawet czekoladki z rumem nie zjem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
Andrzej L bo niechce zamulac w sobotni wieczor przed kompem jak mam okazje pobawic sie w klubie z dziewycznami i z kolegami ...
a po co mi kreta? zeby dopakowac :D jak juz mowilem zalozenie mam zeby nie pic ale znaja mnie nie odmowie jak bede mial okazje na dobry melanz :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Rozumiem ale nie "dopakujesz" w ten sposób bo alkochol i kreatyna nie idą w parze.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własna profesjonalna siłownia

Następny temat

Numer Listopadowy

WHEY premium