SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chlanie a silkowanie;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
wóda przed i browar na baletach
balety tylko raz w tygodniu ale za to ostro
od końca wakacji z wagi poleciało 5 kilo a na sztandze na płaskiej poszło 5 kilo do przodu
wiec w miare zadowolony jestem

szkoda mi tylko prze***anej kasy bo by na horse powera starczyło luzem

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
ja sie np nie umiem bawic bez alko.. bez alko ludzie są sztywni bez kitu niema to jak znajomi i Ty jestescie juz pod wpylwem , morda sie smieje jest elegancko :D
ogolnie mam zalzoenie zeby nie pic teraz przy rkecie, zoabczymy cyz wytrzymam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
ja juz dlugoo nie pije od kiedy zaczolem sie bawic na powaznie :D ale dzis polowinki wiec odpuszczam sobie

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
No w sumie cos w tym jest ze fajnie tak gdy wszyscy sie juz odurza.Niema wtedy skrepowania i mozna ******lic od rzeczy.Tylko troche dygawa ze sie w koncu uzaleznie.u mnie w rodzinie to sami alkoholicy sa.I niechcialbym tak skonczyc.Zeby tylko znajdowac cel w zyciu.Raz na tydzien wypic bez przypalu bo jest wolne.I tylko w kazdej wolnej chwili pomyslec ze mozna cos lyknac.A jesli chodiz o taniec to lepeij tanczyc jak jest sie lekko naprutym.bo jak tak juz calkiem to wtedy mozna juz zwalic caly motyw i sie wyglada jak łajza.Kiedys na studniowce taki paker sie na***al.To pozniej plywal kraulem przez cala sale.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-10-21 23:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
hehe
nie ma to jak na***ani koxownicy
płytwający w tłumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
mi alkohol w cwiczeniu nie przeszkadza. nie pije czest, raz na jakis czas. jak na przyklad w sobote sobie troche popije, to pozniej w poniedzialek na treningu jestem jak nowonarodzony i rekordy bralem w ten sposob nie raz. i masa i sila dobrze szla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
Picie i sport hmm to jak ogień i woda.Dwa przeciw wstawne żywioły.

POZDRO

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
JA to i mlody jestem ale wiadomo czlowiek to nie kaktus czasem trzeba sie napic. NIe rozumiem imprez bez browarka w reku chyba ze to kulko matematyczne lub zbiurka harcerzy :P pozdro

P.S - Ale dopeiro to amm problem z slodyczami jak mnie przycisnie przychicznie :P

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
to sprawa genetyki panowie przede wszystkim

sa osoby co po jednym grubszym melanzu maja duzy spadek sily..
ja np. pije bardzoooo duzo juz mi to wpadlo w nawyk
codziennie jakies piwko a w weekendy to bez oporow po nascie sie pije....nawet na cyklach z jakiejs kretki %-
i na wyniki nigdy nie narzekalem... nawet na kretce widze duzy progress (mimo ze pije tyle ze... )
wiec ogolnie to sprawa genetyki...
a dieta tez u mnie srednia...

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
pierwszy weekend na krecie przetrzymany bez picia :D:D:D zobaczymy jak pojdzie dalej jeszcze mam 4week.przed soba buehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własna profesjonalna siłownia

Następny temat

Numer Listopadowy

WHEY premium